Üldandmed
Äriregister · 22 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.06.2010Äriregister
- Aadress
- Kadarpiku tee 2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5289154Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 31001 — Mööbli (v.a madratsite) tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101440323MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 22 h tagasiAsutajad
Äriregister · 22 h tagasiOsanikud
Äriregister · 22 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 22 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 173 714 € | 62 857 € | 307 735 € | €1.1m | 11 | 07.04.2026 |
| 2024 | 922 217 € | −60 910 € | 244 878 € | €945k | 11 | 15.03.2025 |
| 2023 | 863 994 € | −49 210 € | 305 788 € | €1.0m | 10 | 26.06.2024 |
| 2022 | 937 472 € | 46 597 € | 404 998 € | €927k | 10 | 29.06.2023 |
| 2021 | 789 740 € | 87 908 € | 452 939 € | €892k | 10 | 17.06.2022 |
| 2020 | 704 528 € | 117 719 € | 415 031 € | €780k | 10 | 30.03.2021 |
| 2019 | 584 600 € | −7689 € | 297 312 € | €664k | 8 | 06.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 395 356 € | 71 239 € | 35 461 € | 13 |
| 2025 | 1 042 563 € | 217 506 € | 128 480 € | 12 |
| 2024 | 956 527 € | 186 113 € | 106 237 € | 11 |
| 2023 | 858 236 € | 176 519 € | 107 235 € | 11 |
| 2022 | 949 899 € | 136 369 € | 94 871 € | 11 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €395k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €71k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €35k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 13 | — | — | — |
| Käive 2025 | €168k | €266k | €263k | €346k |
| Riigimaksud 2025 | €43k | €45k | €55k | €75k |
| Tööjõumaksud 2025 | €33k | €29k | €33k | €33k |
| Töötajaid 2025 | 11 | 11 | 11 | 12 |
| Käive 2024 | €251k | €252k | €243k | €211k |
| Riigimaksud 2024 | €47k | €49k | €53k | €37k |
| Tööjõumaksud 2024 | €27k | €25k | €28k | €26k |
| Töötajaid 2024 | 11 | 11 | 11 | 11 |
| Käive 2023 | €158k | €272k | €210k | €218k |
| Riigimaksud 2023 | €44k | €51k | €41k | €41k |
| Tööjõumaksud 2023 | €31k | €28k | €25k | €24k |
| Töötajaid 2023 | 10 | 10 | 10 | 11 |
| Käive 2022 | €149k | €252k | €206k | €342k |
| Riigimaksud 2022 | €25k | €35k | €37k | €39k |
| Tööjõumaksud 2022 | €20k | €23k | €27k | €24k |
| Töötajaid 2022 | 10 | 10 | 10 | 11 |
Toetused (4 · €70k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikEISDigitaliseerimise teekaardi toetusEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2025
7500 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2025
7500 €
EISRohetoetus: roheauditi läbiviimineTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2025
5450 €
Ajalugu (22)
Äriregister kanded29.04.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 10
29.04.2024
Muutmiskanne
Ä 30043634 / 10 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30043634 / 9 · Olek: Jõustunud
01.03.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 17 sündmust
01.03.2019
Muutmiskanne
Ä 30043634 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30043634 / 7 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30043634 / 6 · Olek: Jõustunud
06.03.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.03.2017
Muutmiskanne
Ä 30043634 / 5 · Olek: Jõustunud
16.09.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 4
16.09.2015
Muutmiskanne
Ä 30043634 / 4 · Olek: Jõustunud
08.09.2015
Muutmiskanne
Ä 30043634 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.03.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.03.2012
Muutmiskanne
Ä 30043634 / 3 · Olek: Jõustunud
15.03.2012
Muutmiskanne
Ä 30043634 / M1 · Olek: Jõustunud
27.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
27.01.2012
Muutmiskanne
Ä 30043634 / 2 · Olek: Jõustunud
03.06.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
03.06.2010
Esmakanne
Ä 30043634 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Indrek VaanJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte