Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.06.2010Äriregister
- Aadress
- Osmussaare tn 20ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56248826Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 32991 — Muu mujal liigitamata tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101397926MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 156 278 € | 25 446 € | 352 347 € | €424k | 5 | 26.06.2025 |
| 2023 | 1 244 633 € | 141 501 € | 350 019 € | €404k | 6 | 30.06.2024 |
| 2022 | 1 768 707 € | 235 489 € | 267 442 € | €317k | 6 | 30.06.2023 |
| 2021 | 1 173 577 € | 134 879 € | 144 594 € | €195k | 4 | 30.06.2022 |
| 2020 | 418 422 € | 58 054 € | 66 042 € | €84k | 2 | 30.06.2021 |
| 2019 | 131 678 € | 9275 € | 21 988 € | €34k | 1 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 56 800 € | 6678 € | 2570 € | 2 |
| 2025 | 353 241 € | 76 829 € | 54 885 € | 2 |
| 2024 | 1 189 252 € | 86 559 € | 85 271 € | 5 |
| 2023 | 1 349 670 € | 95 871 € | 92 078 € | 5 |
| 2022 | 2 021 093 € | 70 662 € | 59 510 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €57k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €244k | €37k | €30k | €43k |
| Riigimaksud 2025 | €44k | €11k | €10k | €12k |
| Tööjõumaksud 2025 | €47k | €2k | €2k | €4k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €245k | €359k | €311k | €275k |
| Riigimaksud 2024 | €23k | €20k | €22k | €21k |
| Tööjõumaksud 2024 | €22k | €20k | €21k | €21k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2023 | €295k | €359k | €377k | €319k |
| Riigimaksud 2023 | €22k | €21k | €28k | €25k |
| Tööjõumaksud 2023 | €23k | €21k | €24k | €24k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 7 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €385k | €554k | €541k | €542k |
| Riigimaksud 2022 | €14k | €17k | €21k | €18k |
| Tööjõumaksud 2022 | €10k | €14k | €16k | €19k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Toetused (2 · €10k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikEISInnovatsiooniosak. ArendusosakEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2022
4960 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2022
4960 €
Ajalugu (22)
Äriregister kanded29.01.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 7
29.01.2024
Muutmiskanne
Ä 10144607 / 10 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10144607 / 9 · Olek: Jõustunud
19.08.2022
Korraldav määrus
Ä 10144607 / M2 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 17 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10144607 / 8 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10144607 / 7 · Olek: Jõustunud
27.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
27.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10144607 / 6 · Olek: Jõustunud
28.11.2011
Muutmiskanne
Ä 10144607 / M1 · Olek: Jõustunud
30.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
30.07.2010
Muutmiskanne
Ä 10144607 / 5 · Olek: Jõustunud
28.07.2010
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 2
28.07.2010
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
28.07.2010
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
28.07.2010
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 10144607 / 2 · Olek: Jõustunud
28.07.2010
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 10144607 / 3 · Olek: Jõustunud
28.07.2010
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 10144607 / 4 · Olek: Jõustunud
04.06.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
04.06.2010
Esmakanne
Ä 10144607 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Ben EinbornJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet