Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.06.2010Äriregister
- Aadress
- Ülase tn 10, Saku alevik, Saku vald, 75501 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5026187Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 74121 — Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioonÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101453019MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2684,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 4 h tagasiOsanikud
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 4 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 72 943 € | 453 € | 10 379 € | €18k | 2 | 25.06.2025 |
| 2023 | 76 613 € | 1826 € | 9926 € | €13k | 2 | 05.05.2024 |
| 2022 | 36 548 € | −2262 € | 8100 € | €13k | 1 | 26.04.2023 |
| 2021 | 26 790 € | 1815 € | 10 362 € | €11k | 1 | 20.03.2022 |
| 2020 | 11 215 € | −3939 € | 8546 € | €9k | 1 | 21.05.2021 |
| 2019 | 19 165 € | −3323 € | 12 485 € | €13k | 1 | 06.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 14 124 € | 3665 € | 2028 € | 2 |
| 2025 | 64 649 € | 16 930 € | 8238 € | 2 |
| 2024 | 98 175 € | 17 353 € | 6988 € | 2 |
| 2023 | 94 011 € | 17 229 € | 7940 € | 2 |
| 2022 | 45 347 € | 5935 € | 3051 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €14k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €18k | €13k | €14k | €19k |
| Riigimaksud 2025 | €4k | €3k | €4k | €5k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €34k | €22k | €15k | €27k |
| Riigimaksud 2024 | €5k | €4k | €3k | €5k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €22k | €26k | €21k | €24k |
| Riigimaksud 2023 | €3k | €4k | €5k | €6k |
| Tööjõumaksud 2023 | 713 € | €2k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €6k | €12k | €10k | €18k |
| Riigimaksud 2022 | €1k | €1k | €1k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | 825 € | 768 € | 730 € | 728 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (27)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10144651 / 12 · Olek: Jõustunud
08.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
08.02.2023
Muutmiskanne
Ä 10144651 / 11 · Olek: Jõustunud
24.05.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 22 sündmust
24.05.2018
Muutmiskanne
Ä 10144651 / 10 · Olek: Jõustunud
22.05.2018
Muutmiskanne
Ä 10144651 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10144651 / 9 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10144651 / 8 · Olek: Jõustunud
28.06.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
28.06.2011
Muutmiskanne
Ä 10144651 / 7 · Olek: Jõustunud
14.06.2011
Muutmiskanne
Ä 10144651 / M2 · Olek: Jõustunud
20.01.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
20.01.2011
Muutmiskanne
Ä 10144651 / 6 · Olek: Jõustunud
09.08.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
09.08.2010
Muutmiskanne
Ä 10144651 / 5 · Olek: Jõustunud
22.07.2010
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
22.07.2010
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
22.07.2010
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 2
22.07.2010
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 10144651 / 4 · Olek: Jõustunud
22.07.2010
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 10144651 / 3 · Olek: Jõustunud
22.07.2010
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 10144651 / 2 · Olek: Jõustunud
15.07.2010
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 10144651 / M1 · Olek: Jõustunud
07.06.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
07.06.2010
Esmakanne
Ä 10144651 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Peeter HeinatJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet