11955133RegistrisOsaühing

Netoinvest OÜ

Muude mujal liigitamata finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid tegevusala alusel registreeritud 14. juuni 2010. Põhitegevuskoht Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond.

Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakondEMTAK 64991Muude mujal liigitamata finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid15+ aastat
Värskendatud 8 h tagasi
Käive 2022
0 €
▼ NaN% vs 2023
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
1
MTA 2022
Tasutud maksud
378 €
Riiklikud + tööjõumaksud · 2022 (I kv)
Maksuvõlg
€0
MTA 11.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 8 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
14.06.2010Äriregister
Aadress
Valge tn 16, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, 11315 Harju maakondADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Telefon
+372 53940739Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 64991 — Muude mujal liigitamata finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondidÄriregister · MTA

Juhtorgan

Äriregister · 8 h tagasi
IK
· juhatuse liige alates 23.08.2021
Juhatuse liige

Asutajad

Äriregister · 8 h tagasi
UK
Sünniaeg 1967 · 59 a · asutaja alates 14.06.2010
Asutaja

Osanikud

Äriregister · 8 h tagasi
IK
· osanik alates 02.09.2023
Osanik 100%

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 8 h tagasi
IK
· tegelik kasusaaja alates 30.10.2020
Tegelik kasusaaja

Tütarettevõtted

Äriregister osanikud · 8 h tagasi

Netoinvest OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.

Aruanded (6)

Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi
Käive · 2019–2024
0 €viimane
€5k€2k−1 €
2019: €4k2020: 0 €2021: 0 €2022: 0 €2023: 0 €2024: 0 €
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
−67 €viimane
€10k€5k€-1k
2019: €8k2020: −130 €2021: −534 €2022: −268 €2023: −139 €2024: −67 €
201920222024
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
20240 €−67 €28 666 €€29k030.06.2025
20230 €−139 €28 733 €€29k026.07.2024
20220 €−268 €28 872 €€29k117.10.2023
20210 €−534 €29 140 €€30k115.03.2023
20200 €−130 €29 674 €€30k024.09.2021
20193500 €8260 €29 804 €€30k031.10.2020
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
2022177 €201 €1
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2022
Riigimaksud 2022177 €
Tööjõumaksud 2022201 €
Töötajaid 202211

Ajalugu (27)

Äriregister kanded
09.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10144587 / M8 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.10.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.10.2023
Muutmiskanne
Ä 10144587 / 10 · Olek: Jõustunud
08.10.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10144587 / M7 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 22 sündmust
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10144587 / 9 · Olek: Jõustunud
23.08.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 7
23.08.2021
Muutmiskanne
Ä 10144587 / 8 · Olek: Jõustunud
23.07.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 6
23.07.2019
Muutmiskanne
Ä 10144587 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10144587 / 6 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10144587 / 5 · Olek: Jõustunud
06.06.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
06.06.2016
Muutmiskanne
Ä 10144587 / 4 · Olek: Jõustunud
08.01.2016
Lõpetamiskanne
Ä 10144587 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
29.07.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
29.07.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10144587 / 3 · Olek: Jõustunud
14.08.2014
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10144587 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.02.2012
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 10144587 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
18.11.2011
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 10144587 / M3 · Olek: Jõustunud
28.09.2011
Muutmiskanne
Ä 10144587 / 2 · Olek: Jõustunud
24.08.2011
Muutmiskanne
Ä 10144587 / M2 · Olek: Jõustunud
14.06.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
14.06.2010
Esmakanne
Ä 10144587 · Olek: Jõustunud
04.06.2010
Esmakanne
Ä 10144587 / M1 · Olek: Jõustunud

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.