Üldandmed
Äriregister · 8 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 17.06.2010Äriregister
- Aadress
- Põllu tn 1-29ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43351 — Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101398006MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 8 h tagasiOsanikud
Äriregister · 8 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 8 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 365 690 € | 49 770 € | 595 687 € | €668k | 7 | 17.06.2025 |
| 2023 | 1 129 658 € | 348 325 € | 545 917 € | €565k | 8 | 30.05.2024 |
| 2022 | 1 156 205 € | 47 581 € | 217 592 € | €346k | 8 | 25.05.2023 |
| 2021 | 252 211 € | 17 967 € | 180 011 € | €211k | 7 | 09.06.2022 |
| 2020 | 237 297 € | 490 € | 162 043 € | €190k | 8 | 01.07.2021 |
| 2019 | 181 325 € | 2979 € | 261 553 € | €279k | 7 | 12.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 409 640 € | 64 454 € | 19 595 € | 9 |
| 2025 | 827 188 € | 104 950 € | 46 366 € | 9 |
| 2024 | 1 313 206 € | 124 086 € | 42 023 € | 8 |
| 2023 | 1 168 237 € | 192 855 € | 75 400 € | 7 |
| 2022 | 1 108 407 € | 155 784 € | 80 128 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €410k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €64k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €20k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €138k | €162k | €100k | €427k |
| Riigimaksud 2025 | €25k | €15k | €16k | €49k |
| Tööjõumaksud 2025 | €12k | €8k | €9k | €17k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 7 | 9 | 9 |
| Käive 2024 | €44k | €262k | €388k | €620k |
| Riigimaksud 2024 | €10k | €46k | €37k | €31k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €12k | €10k | €12k |
| Töötajaid 2024 | 7 | 6 | 6 | 8 |
| Käive 2023 | €302k | €348k | €321k | €197k |
| Riigimaksud 2023 | €32k | €56k | €69k | €35k |
| Tööjõumaksud 2023 | €20k | €25k | €22k | €8k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 8 | 7 | 7 |
| Käive 2022 | €100k | €302k | €233k | €473k |
| Riigimaksud 2022 | €18k | €49k | €25k | €64k |
| Tööjõumaksud 2022 | €10k | €19k | €20k | €30k |
| Töötajaid 2022 | 16 | 10 | 9 | 8 |
Ajalugu (23)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30047336 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30047336 / 4 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 18 sündmust
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30047336 / 3 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30047336 / 2 · Olek: Jõustunud
28.08.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
28.08.2017
Muutmiskanne
Ä 30047336 · Olek: Jõustunud
21.10.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
21.10.2011
Muutmiskanne
Ä 10145087 / 6 · Olek: Jõustunud
18.10.2011
Muutmiskanne
Ä 10145087 / M1 · Olek: Jõustunud
02.09.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.09.2010
Muutmiskanne
Ä 10145087 / 5 · Olek: Jõustunud
18.08.2010
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 2
18.08.2010
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
18.08.2010
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
18.08.2010
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 10145087 / 2 · Olek: Jõustunud
18.08.2010
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 10145087 / 3 · Olek: Jõustunud
18.08.2010
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 10145087 / 4 · Olek: Jõustunud
17.06.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
17.06.2010
Esmakanne
Ä 10145087 · Olek: Jõustunud