Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 25.06.2010Äriregister
- Aadress
- Meriski tn 1-7ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5533913Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 90031 — Kunstialane loometegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101724191MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 15 h tagasiAruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 44 579 € | −24 968 € | 76 577 € | €78k | 3 | 03.10.2024 |
| 2022 | 85 554 € | 31 654 € | 89 584 € | €92k | 3 | 28.12.2023 |
| 2021 | 83 097 € | 33 281 € | 76 379 € | €76k | 3 | 17.08.2023 |
| 2020 | 60 211 € | 11 149 € | 43 232 € | €47k | 3 | 21.06.2023 |
| 2019 | 64 189 € | −181 820 € | 28 893 € | €33k | 3 | 20.12.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 5342 € | 8068 € | 7315 € | 3 |
| 2025 | 44 389 € | 32 264 € | 24 482 € | 3 |
| 2024 | 38 208 € | 25 518 € | 18 630 € | 3 |
| 2023 | 45 079 € | 27 242 € | 21 410 € | 3 |
| 2022 | 82 762 € | 34 943 € | 20 509 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €5k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €20k | €7k | €10k | €7k |
| Riigimaksud 2025 | €9k | €7k | €9k | €8k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €6k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €11k | €6k | €8k | €13k |
| Riigimaksud 2024 | €7k | €6k | €6k | €7k |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €16k | €18k | €10k | 781 € |
| Riigimaksud 2023 | €8k | €8k | €6k | €5k |
| Tööjõumaksud 2023 | €6k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €7k | €27k | €24k | €25k |
| Riigimaksud 2022 | €6k | €10k | €9k | €10k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Ajalugu (24)
Äriregister kanded22.02.2026
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10145261 / M7 · Olek: Jõustunud
17.09.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10145261 / M6 · Olek: Jõustunud
17.09.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10145261 / 9 · Olek: Jõustunud
17.09.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 8
01.09.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10145261 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 19 sündmust
09.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10145261 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
05.10.2023
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10145261 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10145261 / 8 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
06.10.2020
Muutmiskanne
Ä 10145261 / 7 · Olek: Jõustunud
06.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 6
10.08.2018
Muutmiskanne
Ä 10145261 / 6 · Olek: Jõustunud
10.08.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
20.03.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10145261 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10145261 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10145261 / 4 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
13.01.2016
Muutmiskanne
Ä 10145261 / 3 · Olek: Jõustunud
13.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
13.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10145261 / 2 · Olek: Jõustunud
04.10.2011
Muutmiskanne
Ä 10145261 / M1 · Olek: Jõustunud
25.06.2010
Esmakanne
Ä 10145261 · Olek: Jõustunud
25.06.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Janar JürissonJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 38%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet