Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 02.07.2010Äriregister
- Aadress
- Mahlamäe tn 18ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 53301720 · +372 51945511Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 33121 — Masinate ja seadmete remont ning hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101379782MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 19 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 19 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 19 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 362 804 € | 174 557 € | 427 787 € | €573k | 8 | 30.06.2025 |
| 2023 | 1 424 145 € | 123 585 € | 309 897 € | €410k | 7 | 21.06.2024 |
| 2022 | 1 410 638 € | 124 683 € | 357 887 € | €508k | 8 | 27.06.2023 |
| 2021 | 1 096 571 € | 62 289 € | 233 204 € | €351k | 7 | 20.06.2022 |
| 2020 | 789 834 € | 4404 € | 170 939 € | €266k | 6 | 30.06.2021 |
| 2019 | 952 698 € | 54 992 € | 166 535 € | €242k | 6 | 29.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 294 898 € | 60 833 € | 29 707 € | 8 |
| 2025 | 1 211 748 € | 213 417 € | 123 476 € | 8 |
| 2024 | 1 368 460 € | 239 435 € | 104 821 € | 8 |
| 2023 | 1 514 438 € | 190 751 € | 93 579 € | 7 |
| 2022 | 1 309 977 € | 141 590 € | 86 560 € | 9 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €295k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €61k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €30k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 8 | — | — | — |
| Käive 2025 | €266k | €317k | €285k | €343k |
| Riigimaksud 2025 | €49k | €58k | €52k | €54k |
| Tööjõumaksud 2025 | €35k | €28k | €30k | €29k |
| Töötajaid 2025 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2024 | €265k | €269k | €364k | €471k |
| Riigimaksud 2024 | €68k | €39k | €71k | €60k |
| Tööjõumaksud 2024 | €24k | €26k | €27k | €28k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2023 | €412k | €301k | €384k | €418k |
| Riigimaksud 2023 | €55k | €41k | €49k | €47k |
| Tööjõumaksud 2023 | €27k | €23k | €23k | €20k |
| Töötajaid 2023 | 9 | 8 | 7 | 7 |
| Käive 2022 | €176k | €321k | €396k | €417k |
| Riigimaksud 2022 | €26k | €40k | €45k | €31k |
| Tööjõumaksud 2022 | €22k | €23k | €20k | €21k |
| Töötajaid 2022 | 9 | 9 | 9 | 9 |
Tegevusload (2)
Majandustegevuse register · 18 h tagasiAjalugu (11)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30043842 / 5 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30043842 / 4 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30043842 / 3 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 6 sündmust
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
13.02.2012
Muutmiskanne
Ä 30043842 / 2 · Olek: Jõustunud
13.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
10.01.2012
Muutmiskanne
Ä 30043842 / M1 · Olek: Jõustunud
02.07.2010
Esmakanne
Ä 30043842 · Olek: Jõustunud
02.07.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Raimo SuklesJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet