Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.07.2010Äriregister
- Aadress
- Osmussaare tn 8ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 58004411Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 95311 — Mootorsõidukite remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101980184MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 17 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 346 228 € | 3650 € | 6799 € | €55k | 7 | 28.06.2025 |
| 2023 | 276 346 € | 214 € | 3149 € | €61k | 7 | 15.07.2024 |
| 2022 | 232 190 € | −18 463 € | 2935 € | €39k | 7 | 23.11.2023 |
| 2021 | 225 094 € | 18 900 € | 21 398 € | €52k | 5 | 01.02.2023 |
| 2020 | 155 943 € | 16 691 € | 2498 € | €28k | 5 | 11.08.2021 |
| 2019 | 116 996 € | 16 728 € | −14 193 € | €18k | 3 | 23.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 73 978 € | 10 144 € | 8498 € | 6 |
| 2025 | 326 286 € | 55 722 € | 25 625 € | 6 |
| 2024 | 370 253 € | 58 709 € | 27 453 € | 7 |
| 2023 | 291 168 € | 35 478 € | 19 521 € | 7 |
| 2022 | 253 858 € | 26 738 € | 18 767 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €74k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €89k | €65k | €86k | €86k |
| Riigimaksud 2025 | €20k | €7k | €15k | €13k |
| Tööjõumaksud 2025 | €6k | €7k | €7k | €5k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2024 | €59k | €106k | €113k | €93k |
| Riigimaksud 2024 | €11k | €13k | €16k | €19k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €6k | €6k | €7k |
| Töötajaid 2024 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2023 | €45k | €84k | €71k | €91k |
| Riigimaksud 2023 | €5k | €10k | €12k | €8k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €6k | €5k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2022 | €81k | €53k | €68k | €52k |
| Riigimaksud 2022 | €8k | €9k | €3k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €6k | €4k | €6k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 7 | 7 | 7 |
Ajalugu (25)
Äriregister kanded09.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10145439 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
29.09.2023
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10145439 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10145439 / 11 · Olek: Jõustunud
21.03.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10145439 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 20 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10145439 / 10 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10145439 / 9 · Olek: Jõustunud
12.06.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
12.06.2017
Muutmiskanne
Ä 10145439 / 8 · Olek: Jõustunud
11.06.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 4
11.06.2015
Muutmiskanne
Ä 10145439 / 7 · Olek: Jõustunud
24.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
24.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10145439 / 6 · Olek: Jõustunud
25.08.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
25.08.2010
Muutmiskanne
Ä 10145439 / 5 · Olek: Jõustunud
12.08.2010
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 2
12.08.2010
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
12.08.2010
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
12.08.2010
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 10145439 / 2 · Olek: Jõustunud
12.08.2010
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 10145439 / 3 · Olek: Jõustunud
12.08.2010
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 10145439 / 4 · Olek: Jõustunud
05.07.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
05.07.2010
Esmakanne
Ä 10145439 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Deniss LeensonJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte