Üldandmed
Äriregister · 11 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 14.07.2010Äriregister
- Aadress
- Keemia tn 15, Kristiine linnaosa, Tallinn, 10616 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.nordlin.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 5022504 · +372 6605000Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101394738MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 105 000,00 ۀriregister
Juhtorgan (3)
Äriregister · 11 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 11 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 11 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 11 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 11 h tagasiOÜ Nordlin Ehitus on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€26.3mviimane
€50.0m€25.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€1.8mviimane
€2.0m€500k€-1.0m
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 26 303 511 € | 1 781 075 € | 8 252 306 € | €13.1m | 18 | 11.06.2025 |
| 2023AUD | 33 616 544 € | 1 775 152 € | 7 084 712 € | €11.9m | 18 | 26.02.2024 |
| 2022AUD | 29 066 798 € | −163 832 € | 5 618 516 € | €11.3m | 21 | 30.06.2023 |
| 2021AUD | 29 038 418 € | −621 288 € | 5 889 875 € | €9.4m | 22 | 04.07.2022 |
| 2020AUD | 27 928 616 € | 590 654 € | 6 672 454 € | €9.6m | 21 | 30.06.2021 |
| 2019AUD | 43 514 896 € | 1 358 837 € | 6 181 799 € | €11.7m | 24 | 05.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€20.0m€10.0m0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 7 869 656 € | 232 343 € | 169 709 € | 29 |
| 2025 | 32 199 975 € | 1 559 323 € | 563 404 € | 26 |
| 2024 | 26 148 924 € | 1 398 694 € | 617 482 € | 24 |
| 2023 | 34 862 763 € | 1 192 721 € | 420 061 € | 22 |
| 2022 | 29 695 767 € | 965 745 € | 429 894 € | 19 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €7.9m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €232k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €170k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 29 | — | — | — |
| Käive 2025 | €7.7m | €9.6m | €8.2m | €6.7m |
| Riigimaksud 2025 | €323k | €290k | €590k | €356k |
| Tööjõumaksud 2025 | €129k | €145k | €125k | €164k |
| Töötajaid 2025 | 22 | 23 | 22 | 26 |
| Käive 2024 | €4.5m | €5.4m | €6.2m | €10.1m |
| Riigimaksud 2024 | €246k | €382k | €400k | €370k |
| Tööjõumaksud 2024 | €115k | €125k | €223k | €154k |
| Töötajaid 2024 | 22 | 24 | 23 | 24 |
| Käive 2023 | €6.7m | €9.2m | €10.6m | €8.4m |
| Riigimaksud 2023 | €269k | €259k | €379k | €286k |
| Tööjõumaksud 2023 | €113k | €97k | €104k | €105k |
| Töötajaid 2023 | 20 | 19 | 18 | 22 |
| Käive 2022 | €6.8m | €8.0m | €6.9m | €8.0m |
| Riigimaksud 2022 | €259k | €293k | €180k | €234k |
| Tööjõumaksud 2022 | €107k | €105k | €119k | €99k |
| Töötajaid 2022 | 23 | 22 | 21 | 19 |
Kommertspandid (6 · €4.6m)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
1 040 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 25.10.2017 · kehtiv
#2Kehtiv
460 000,00 € EUR
Järjekoht: teine · Algus 08.08.2018 · kehtiv
#3Kehtiv
500 000,00 € EUR
Järjekoht: kolmas · Algus 17.01.2019 · kehtiv
#4Kehtiv
500 000,00 € EUR
Järjekoht: neljas · Algus 05.07.2019 · kehtiv
#5Kehtiv
1 100 000,00 € EUR
Järjekoht: viies · Algus 14.09.2023 · kehtiv
#6Kehtiv
1 000 000,00 € EUR
Järjekoht: kuues · Algus 13.02.2026 · kehtiv
Tegevusload (8)
Majandustegevuse register · 21 h tagasiKinnistud (14 · 4,59 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 päeva tagasiJõeoru, Alliku küla, Saue vald, Harju maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%72701:002:2125#14206202
2,16 ha
Kinnistusraamatust →Hariduse tn 12a, Viljandi linn, Viljandi maakond
KinnisasiÜhiskondlike ehitiste maa 100%89714:001:0100#1657739
6230 m²
Kinnistusraamatust →Tammelehe tn 6, Keila linn, Harju maakond
KinnisasiElamumaa 100%29601:001:0525#23568050
2084 m²
Kinnistusraamatust →Tammelehe tn 9, Keila linn, Harju maakond
KinnisasiElamumaa 100%29601:001:0528#23567750
1920 m²
Kinnistusraamatust →Keemia tn 15, Kristiine linnaosa, Tallinn, Harju maakond
KorteriomandElamumaa 80% Ärimaa 20%78401:101:2722#21399850
1825 m²
Kinnistusraamatust →Näita ülejäänud (9)
Tammelehe tn 8, Keila linn, Harju maakond
KinnisasiElamumaa 100%29601:001:0527#23567850
1768 m²
Kinnistusraamatust →Tammelehe tn 15, Keila linn, Harju maakond
KinnisasiElamumaa 100%29601:001:0533#23567250
1618 m²
Kinnistusraamatust →Tammelehe tn 13, Keila linn, Harju maakond
KinnisasiElamumaa 100%29601:001:0532#23567350
1613 m²
Kinnistusraamatust →Tammelehe tn 11, Keila linn, Harju maakond
KinnisasiElamumaa 100%29601:001:0530#23567550
1609 m²
Kinnistusraamatust →Tammelehe tn 3, Keila linn, Harju maakond
KinnisasiElamumaa 100%29601:001:0522#23568350
1245 m²
Kinnistusraamatust →Tammelehe tn 5, Keila linn, Harju maakond
KinnisasiElamumaa 100%29601:001:0524#23568150
1244 m²
Kinnistusraamatust →Tammelehe tn 7, Keila linn, Harju maakond
KinnisasiElamumaa 100%29601:001:0526#23567950
1243 m²
Kinnistusraamatust →Pikk tn 20b, Viljandi linn, Viljandi maakond
KinnisasiElamumaa 100%89701:001:0781#22535750
1036 m²
Kinnistusraamatust →Pikk tn 20c, Viljandi linn, Viljandi maakond
KinnisasiElamumaa 100%89701:001:0779#22535850
884 m²
Kinnistusraamatust →Riigihanked (32 · €178.9m)
Riigihangete register · 8 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 25.08.2023 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 4 445 999 € | |
| 27.12.2022 | Tallinna Linnavaraamet | 28 040 € | |
| 06.07.2022 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 15 774 505 € | |
| 07.10.2022 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 743 112 € | |
| 08.01.2021 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 7 794 457 € |
Näita ülejäänud (27)
| 22.06.2022 | Tallinna Linnavaraamet | 11 090 000 € | |
| 08.01.2021 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 6 948 980 € | |
| 12.08.2020 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 3 753 792 € | |
| 10.11.2021 | Veskimöldre haridusmaja sihtasutus | 2 758 397 € | |
| 20.09.2021 | Tallinna Linnavaraamet | 6 252 290 € | |
| 25.09.2020 | Osaühing Viimsi Haldus | 14 399 282 € | |
| 08.06.2021 | Sillamäe Linnavalitsus | 6 454 144 € | |
| 16.03.2020 | Tallinna Linnavaraamet | 7 735 998 € | |
| 12.08.2020 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 3 457 822 € | |
| 14.01.2019 | Pärnu Linnavalitsus | 8 851 330 € | |
| 05.08.2020 | Tallinna Linnavaraamet | 2 677 336 € | |
| 28.06.2019 | Tallinna Linnavaraamet | 4 715 190 € | |
| 31.05.2019 | Saku Vallavalitsus | 2 163 410 € | |
| 09.10.2019 | Tallinna Linnavaraamet | 2 059 679 € | |
| 08.07.2019 | Haapsalu Linnavalitsus | 7 185 810 € | |
| 28.06.2019 | Tallinna Linnavaraamet | 4 715 189 € | |
| 31.05.2019 | Saku Vallavalitsus | 2 163 406 € | |
| 14.01.2019 | Pärnu Linnavalitsus | 8 851 326 € | |
| 19.12.2018 | Saku Vallavalitsus | 3 906 293 € | |
| 25.09.2018 | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum | 10 384 488 € | |
| 31.07.2018 | Tallinna Linnavaraamet | 2 580 667 € | |
| 26.07.2018 | Tartu Linnavalitsus | 7 473 452 € | |
| 19.07.2018 | Aktsiaselts Saku Maja | 3 943 432 € | |
| 09.07.2018 | Raasiku Vallavalitsus | 2 767 479 € | |
| 16.02.2018 | Tallinna Linnavaraamet | 5 777 244 € | |
| 27.10.2017 | Raasiku Vallavalitsus | 1 974 508 € | |
| 30.08.2017 | Kaitseliit | 5 088 968 € |
Ajalugu (46)
Äriregister kanded13.02.2026
Kommertspandi avamiskanne
K 10145748 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.02.2026
Kommertspandi avamiskanne
K 10145748 / 21 · Olek: Jõustunud
13.02.2026
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 6
14.09.2023
Kommertspandi avamiskanne
K 10145748 / 20 · Olek: Jõustunud
14.09.2023
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 41 sündmust
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10145748 / 19 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 14
22.05.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10145748 / 18 · Olek: Jõustunud
22.05.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 13
05.07.2019
Kommertspandi avamiskanne
K 10145748 / 17 · Olek: Jõustunud
05.07.2019
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 4
17.01.2019
Kommertspandi avamiskanne
K 10145748 / 16 · Olek: Jõustunud
17.01.2019
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 3
08.08.2018
Kommertspandi avamiskanne
K 10145748 / 15 · Olek: Jõustunud
08.08.2018
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 2
07.08.2018
Kommertspandi avamiskanne
K 10145748 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10145748 / 14 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 12
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10145748 / 13 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 11
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10145748 / 12 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 10
25.10.2017
Kommertspandi avamiskanne
K 10145748 / 11 · Olek: Jõustunud
25.10.2017
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
19.10.2017
Kommertspandi avamiskanne
K 10145748 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
31.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10145748 / 10 · Olek: Jõustunud
31.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 9
09.07.2012
Muutmiskanne
Ä 10145748 / 9 · Olek: Jõustunud
09.07.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 8
06.07.2012
Muutmiskanne
Ä 10145748 / M2 · Olek: Jõustunud
26.06.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10145748 / 8 · Olek: Jõustunud
26.06.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
25.06.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10145748 / 7 · Olek: Jõustunud
23.05.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10145748 / 6 · Olek: Jõustunud
23.05.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
28.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10145748 / 5 · Olek: Jõustunud
28.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10145748 / 4 · Olek: Jõustunud
06.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
09.11.2011
Muutmiskanne
Ä 10145748 / M1 · Olek: Jõustunud
09.03.2011
Muutmiskanne
Ä 10145748 / 3 · Olek: Jõustunud
09.03.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.08.2010
Muutmiskanne
Ä 10145748 / 2 · Olek: Jõustunud
03.08.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.07.2010
Esmakanne
Ä 10145748 · Olek: Jõustunud
14.07.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Ülo OlderJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 60%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Kaarel PrikkJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 32%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Mairo MäemetsJuhatuse liige, Osanik 8% · 1 muu ettevõte