Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 21.07.2010Äriregister
- Aadress
- VahtraADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5042722Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 33111 — Metalltoodete remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101384612MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 15 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 369 429 € | 26 926 € | 221 726 € | €367k | 13 | 15.05.2025 |
| 2023 | 1 275 810 € | 56 855 € | 194 800 € | €304k | 12 | 11.04.2024 |
| 2022 | 835 608 € | −31 152 € | 137 945 € | €351k | 13 | 12.06.2023 |
| 2021 | 1 105 874 € | −26 842 € | 169 097 € | €374k | 14 | 20.09.2022 |
| 2020 | 920 357 € | 11 447 € | 195 939 € | €421k | 16 | 16.07.2021 |
| 2019 | 1 182 082 € | 30 635 € | 184 492 € | €360k | 16 | 09.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 194 482 € | 48 694 € | 31 096 € | 12 |
| 2025 | 1 677 903 € | 249 005 € | 137 054 € | 13 |
| 2024 | 1 947 920 € | 220 526 € | 131 892 € | 13 |
| 2023 | 1 813 386 € | 230 514 € | 116 259 € | 12 |
| 2022 | 1 235 490 € | 222 890 € | 135 844 € | 15 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €194k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €49k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €31k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 12 | — | — | — |
| Käive 2025 | €459k | €449k | €394k | €376k |
| Riigimaksud 2025 | €54k | €60k | €74k | €61k |
| Tööjõumaksud 2025 | €30k | €32k | €38k | €38k |
| Töötajaid 2025 | 13 | 13 | 12 | 13 |
| Käive 2024 | €376k | €297k | €681k | €594k |
| Riigimaksud 2024 | €51k | €49k | €73k | €47k |
| Tööjõumaksud 2024 | €27k | €30k | €40k | €34k |
| Töötajaid 2024 | 11 | 16 | 13 | 13 |
| Käive 2023 | €279k | €791k | €504k | €239k |
| Riigimaksud 2023 | €45k | €73k | €65k | €47k |
| Tööjõumaksud 2023 | €27k | €28k | €30k | €32k |
| Töötajaid 2023 | 14 | 12 | 12 | 12 |
| Käive 2022 | €354k | €378k | €282k | €221k |
| Riigimaksud 2022 | €57k | €52k | €49k | €65k |
| Tööjõumaksud 2022 | €38k | €29k | €33k | €35k |
| Töötajaid 2022 | 14 | 15 | 16 | 15 |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded04.06.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 9
04.06.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 40030872 / 9 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40030872 / 8 · Olek: Jõustunud
17.10.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 16 sündmust
17.10.2022
Muutmiskanne
Ä 40030872 / 7 · Olek: Jõustunud
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
14.02.2018
Muutmiskanne
Ä 40030872 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40030872 / 5 · Olek: Jõustunud
03.03.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.03.2015
Muutmiskanne
Ä 40030872 / 4 · Olek: Jõustunud
28.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
28.11.2011
Muutmiskanne
Ä 40030872 / 3 · Olek: Jõustunud
10.11.2011
Muutmiskanne
Ä 40030872 / M3 · Olek: Jõustunud
13.10.2011
Muutmiskanne
Ä 40030872 / M2 · Olek: Jõustunud
15.06.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
15.06.2011
Muutmiskanne
Ä 40030872 / 2 · Olek: Jõustunud
02.06.2011
Muutmiskanne
Ä 40030872 / M1 · Olek: Jõustunud
21.07.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
21.07.2010
Esmakanne
Ä 40030872 · Olek: Jõustunud