Üldandmed
Äriregister · 10 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.08.2010Äriregister
- Aadress
- Püü tn 8/2-5, Kristiine linnaosa, Tallinn, 11311 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62101 — ProgrammeerimineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101402206MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2684,00 ۀriregister
- LEI
- 894500WBPT9R0XYP9T65 · lapsed · väljastatud 01.06.2018 · uuendamine hilinenud 2538 pGLEIF
Juhtorgan
Äriregister · 10 h tagasiOsanikud
Äriregister · 10 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 10 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€18kviimane
€50k€25k−1 €
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-17kviimane
€20k€-15k€-50k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 18 398 € | −16 643 € | −11 429 € | €121k | 0 | 25.06.2025 |
| 2023 | 20 300 € | 10 085 € | 5789 € | €31k | 0 | 18.06.2024 |
| 2022 | 0 € | −11 583 € | −4296 € | €37k | 0 | 28.06.2023 |
| 2021 | 9520 € | −3774 € | 7287 € | €47k | 0 | 28.06.2022 |
| 2020 | 0 € | −27 940 € | 11 061 € | €51k | 0 | 30.06.2021 |
| 2019 | 3168 € | −17 138 € | 39 001 € | €39k | 0 | 20.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | — | — | — |
| 2025 | 129 032 € | — | — | — |
| 2024 | 158 107 € | 775 € | 0 € | — |
| 2023 | 20 300 € | 4060 € | 0 € | — |
| 2022 | 0 € | — | — | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | 0 € | 0 € | €129k | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2025 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | 0 € | €4k | €154k | 0 € |
| Riigimaksud 2024 | — | 775 € | 0 € | — |
| Tööjõumaksud 2024 | — | 0 € | 0 € | — |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | 0 € | €20k | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2023 | — | €4k | — | — |
| Tööjõumaksud 2023 | — | 0 € | — | — |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2022 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2022 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (23)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10146429 / 11 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.05.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10146429 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10146429 / 10 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 18 sündmust
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10146429 / 9 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
29.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10146429 / 8 · Olek: Jõustunud
29.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
15.11.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10146429 / 7 · Olek: Jõustunud
15.11.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
09.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10146429 / 6 · Olek: Jõustunud
09.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
12.10.2010
Muutmiskanne
Ä 10146429 / 5 · Olek: Jõustunud
12.10.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
23.09.2010
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 10146429 / 2 · Olek: Jõustunud
23.09.2010
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 10146429 / 4 · Olek: Jõustunud
23.09.2010
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 10146429 / 3 · Olek: Jõustunud
23.09.2010
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
23.09.2010
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
23.09.2010
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 2
05.08.2010
Esmakanne
Ä 10146429 · Olek: Jõustunud
05.08.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Indrek VendelinJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet