Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.08.2010Äriregister
- Aadress
- Farmi, Oti küla, Saaremaa vald, 94518 Saare maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 55623098Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01421 — Muu veislaste ja pühvlikasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101411381MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 4 h tagasiAsutajad
Äriregister · 4 h tagasiOsanikud
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 4 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 336 779 € | −182 578 € | −524 287 € | €976k | 0 | 19.03.2026 |
| 2023 | 157 386 € | −54 635 € | −341 709 € | €968k | 0 | 11.07.2024 |
| 2022 | 88 953 € | −69 713 € | −287 074 € | €1.1m | 0 | 17.08.2023 |
| 2021 | 56 299 € | −19 005 € | −217 361 € | €1.2m | 0 | 06.10.2022 |
| 2020 | 62 324 € | −56 947 € | −198 356 € | €1.2m | 0 | 12.07.2021 |
| 2019 | 47 838 € | −91 767 € | −141 409 € | €1.2m | 0 | 02.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | 65 € | 0 € | — |
| 2025 | 292 260 € | 51 402 € | 1182 € | — |
| 2024 | 87 699 € | 2319 € | 0 € | 1 |
| 2023 | 211 007 € | 13 278 € | 0 € | — |
| 2022 | 137 845 € | 2988 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 65 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €287k | €5k | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | €49k | €2k | 0 € | 18 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 487 € | 605 € | 90 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €62k | €2k | €13k | €11k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | 1 |
| Käive 2023 | €64k | €5k | €7k | €135k |
| Riigimaksud 2023 | €10k | 492 € | €3k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €25k | €13k | €4k | €96k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Toetused (9 · €88k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaPRIAEU/EAFRD2024
30 950 €
PRIAEU/EAFRD2024
18 619 €
PRIAEU/EAFRD2024
10 580 €
PRIAEU/EAFRD2024
7274 €
PRIAEU/EAFRD2024
6020 €
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
Näita ülejäänud (3)
PRIAEU/EAFRD2024
2213 €
779 €
PRIAEU/EAFRD2023
8166 €
Ajalugu (19)
Äriregister kanded25.02.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30044171 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
28.07.2024
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara
Ä 30044171 / M2 · Olek: Jõustunud
09.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30044171 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30044171 / 8 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 14 sündmust
23.11.2018
Muutmiskanne
Ä 30044171 / 7 · Olek: Jõustunud
23.11.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30044171 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30044171 / 5 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30044171 / 4 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
28.12.2012
Muutmiskanne
Ä 30044171 / 3 · Olek: Jõustunud
28.12.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
16.06.2011
Muutmiskanne
Ä 30044171 / 2 · Olek: Jõustunud
16.06.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
26.08.2010
Esmakanne
Ä 30044171 · Olek: Jõustunud
26.08.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Kaarel VäerJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet