Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 12.10.2010Äriregister
- Aadress
- MetsaADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5249561Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 49411 — Kaubavedu maanteelÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101426059MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 4 h tagasiOsanikud
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 4 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 351 581 € | 41 058 € | 114 311 € | €233k | 2 | 30.06.2025 |
| 2023 | 315 736 € | −33 202 € | 73 253 € | €125k | 2 | 30.06.2024 |
| 2022 | 382 933 € | −23 047 € | 106 455 € | €176k | 3 | 30.06.2023 |
| 2021 | 302 774 € | 702 € | 129 502 € | €230k | 2 | 30.06.2022 |
| 2020 | 281 170 € | 2692 € | 128 800 € | €207k | 2 | 30.06.2021 |
| 2019 | 298 397 € | 493 € | 126 108 € | €210k | 2 | 02.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 57 346 € | 8963 € | 5172 € | 2 |
| 2025 | 392 491 € | 40 835 € | 20 092 € | 2 |
| 2024 | 379 614 € | 41 863 € | 17 394 € | 2 |
| 2023 | 317 421 € | 32 233 € | 18 572 € | 2 |
| 2022 | 396 495 € | 38 249 € | 19 036 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €57k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €66k | €91k | €130k | €105k |
| Riigimaksud 2025 | €8k | €10k | €12k | €11k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €67k | €99k | €116k | €97k |
| Riigimaksud 2024 | €8k | €9k | €13k | €12k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €4k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €63k | €74k | €91k | €89k |
| Riigimaksud 2023 | €8k | €9k | €9k | €7k |
| Tööjõumaksud 2023 | €5k | €5k | €5k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €69k | €109k | €120k | €99k |
| Riigimaksud 2022 | €7k | €10k | €11k | €10k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €4k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Tegevusload (7)
Majandustegevuse register · 4 h tagasiÜhenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK075961alates 18.04.2024 – 17.03.2034
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK075960alates 18.04.2024 – 17.03.2034
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK075526alates 18.03.2024 – 17.03.2034
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK075524alates 18.03.2024 – 17.03.2034
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK075527alates 18.03.2024 – 17.03.2034
Ajalugu (14)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10148750 / 7 · Olek: Jõustunud
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
14.02.2018
Muutmiskanne
Ä 10148750 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 9 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10148750 / 5 · Olek: Jõustunud
01.02.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
01.02.2011
Muutmiskanne
Ä 10148750 / 4 · Olek: Jõustunud
11.01.2011
Ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
11.01.2011
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 2
11.01.2011
Ümberkujundamiskanne
Ä 10148750 / 2 · Olek: Jõustunud
11.01.2011
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 10148750 / 3 · Olek: Jõustunud
12.10.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
12.10.2010
Esmakanne
Ä 10148750 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Mario VendlaJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte