Üldandmed
Äriregister · 10 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.10.2010Äriregister
- Aadress
- Aiandi tee 21, Viimsi alevik, Viimsi vald, 74001 Harju maakondADS / Äriregister
- Telefon
- +372 56560099Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 16241 — Puittaara ja puitaluste tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101425270MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 10 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€950kviimane
€2.0m€1.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
926 €viimane
€200k€100k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 949 879 € | 926 € | 240 749 € | €367k | 8 | 30.06.2025 |
| 2023 | 1 266 550 € | 115 859 € | 266 705 € | €346k | 8 | 30.06.2024 |
| 2022 | 1 191 726 € | 158 257 € | 263 687 € | €365k | 9 | 12.04.2023 |
| 2021 | 973 144 € | 67 272 € | 185 531 € | €292k | 9 | 30.06.2022 |
| 2020 | 658 000 € | 4279 € | 131 162 € | €235k | 9 | 28.06.2021 |
| 2019 | 668 485 € | 36 019 € | 155 447 € | €213k | 10 | 07.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 254 104 € | 40 472 € | 26 048 € | 9 |
| 2025 | 1 181 879 € | 177 186 € | 109 094 € | 8 |
| 2024 | 1 027 576 € | 142 471 € | 98 056 € | 8 |
| 2023 | 1 409 177 € | 195 350 € | 96 080 € | 8 |
| 2022 | 1 298 269 € | 163 483 € | 92 685 € | 9 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €254k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €40k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €26k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €254k | €302k | €287k | €339k |
| Riigimaksud 2025 | €36k | €45k | €56k | €39k |
| Tööjõumaksud 2025 | €27k | €25k | €28k | €29k |
| Töötajaid 2025 | 8 | 9 | 8 | 8 |
| Käive 2024 | €190k | €339k | €243k | €255k |
| Riigimaksud 2024 | €30k | €40k | €38k | €35k |
| Tööjõumaksud 2024 | €25k | €23k | €25k | €25k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 9 | 8 | 8 |
| Käive 2023 | €292k | €355k | €297k | €465k |
| Riigimaksud 2023 | €51k | €61k | €42k | €42k |
| Tööjõumaksud 2023 | €24k | €26k | €22k | €24k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2022 | €280k | €311k | €342k | €365k |
| Riigimaksud 2022 | €30k | €32k | €51k | €50k |
| Tööjõumaksud 2022 | €21k | €23k | €25k | €24k |
| Töötajaid 2022 | 9 | 9 | 9 | 9 |
Ajalugu (10)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10149012 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10149012 / 4 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 5 sündmust
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10149012 / 3 · Olek: Jõustunud
11.12.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
11.12.2012
Muutmiskanne
Ä 10149012 / 2 · Olek: Jõustunud
20.10.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
20.10.2010
Esmakanne
Ä 10149012 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Rain RõmmelgasTegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet