Üldandmed
Äriregister · 10 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 25.10.2010Äriregister
- Aadress
- Vesiroosi tee 6a, Vaskjala küla, Rae vald, 75313 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 69202 — Raamatupidamine, maksualane nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101460154MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 10 h tagasiAsutajad
Äriregister · 10 h tagasiOsanikud
Äriregister · 10 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 10 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€102kviimane
€200k€100k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€7kviimane
€20k€10k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 102 062 € | 6890 € | 162 889 € | €186k | 1 | 31.03.2026 |
| 2023 | 90 311 € | 9126 € | 155 999 € | €176k | 1 | 12.10.2024 |
| 2022 | 75 625 € | 14 053 € | 146 873 € | €165k | 1 | 01.07.2023 |
| 2021 | 68 856 € | 8777 € | 132 820 € | €154k | 1 | 05.03.2023 |
| 2020 | 70 013 € | 13 815 € | 124 043 € | €146k | 2 | 05.03.2023 |
| 2019 | 69 588 € | 15 986 € | 110 228 € | €133k | 2 | 25.05.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€50k€25k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 19 420 € | 5116 € | 1498 € | 2 |
| 2025 | 83 230 € | 28 272 € | 15 261 € | 2 |
| 2024 | 98 557 € | 25 673 € | 11 546 € | 1 |
| 2023 | 90 210 € | 20 672 € | 9202 € | 1 |
| 2022 | 74 583 € | 24 117 € | 12 969 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €19k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €24k | €19k | €20k | €20k |
| Riigimaksud 2025 | €5k | €8k | €9k | €6k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €5k | €6k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €21k | €22k | €25k | €31k |
| Riigimaksud 2024 | €7k | €7k | €6k | €6k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €20k | €27k | €22k | €21k |
| Riigimaksud 2023 | €4k | €6k | €5k | €6k |
| Tööjõumaksud 2023 | 700 € | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €17k | €18k | €19k | €21k |
| Riigimaksud 2022 | €6k | €6k | €6k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | — |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded28.02.2026
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10172073 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10172073 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
09.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10172073 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10172073 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 17 sündmust
27.04.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10172073 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10172073 / 4 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10172073 / 3 · Olek: Jõustunud
14.03.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
14.03.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10172073 / 2 · Olek: Jõustunud
10.03.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
10.03.2016
Muutmiskanne
Ä 10172073 · Olek: Jõustunud
18.02.2016
Kustutamiskanne dokumentide hoidjata
Ä 10172073 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.08.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
02.08.2012
Muutmiskanne
Ä 20053917 / 3 · Olek: Jõustunud
25.06.2012
Muutmiskanne
Ä 20053917 / M1 · Olek: Jõustunud
28.10.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
28.10.2010
Muutmiskanne
Ä 20053917 / 2 · Olek: Jõustunud
25.10.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
25.10.2010
Esmakanne
Ä 20053917 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Marje Rose-StarkeJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet