Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 28.10.2010Äriregister
- Aadress
- Ella tee 9ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 53482566Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 85531 — SõiduõpeÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101525387MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad
Äriregister · 15 h tagasiON
Osaühing NeliveduVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 26.10.2010
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 660 858 € | −3233 € | 97 378 € | €277k | 9 | 30.06.2025 |
| 2023 | 669 518 € | 18 584 € | 100 611 € | €215k | 8 | 25.03.2024 |
| 2022 | 545 870 € | −9460 € | 82 027 € | €180k | 7 | 18.05.2023 |
| 2021 | 536 650 € | −10 096 € | 89 927 € | €161k | 7 | 09.06.2022 |
| 2020 | 417 471 € | 64 901 € | 100 022 € | €146k | 7 | 20.06.2021 |
| 2019 | 321 232 € | 495 € | 35 121 € | €90k | 8 | 25.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 112 118 € | 39 827 € | 22 983 € | 13 |
| 2025 | 651 814 € | 196 440 € | 110 030 € | 12 |
| 2024 | 671 210 € | 184 753 € | 109 303 € | 14 |
| 2023 | 657 704 € | 165 918 € | 99 529 € | 14 |
| 2022 | 565 791 € | 144 241 € | 88 814 € | 14 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €112k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €40k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €23k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 13 | — | — | — |
| Käive 2025 | €191k | €169k | €145k | €146k |
| Riigimaksud 2025 | €48k | €52k | €49k | €47k |
| Tööjõumaksud 2025 | €27k | €27k | €28k | €28k |
| Töötajaid 2025 | 14 | 13 | 14 | 12 |
| Käive 2024 | €152k | €174k | €161k | €184k |
| Riigimaksud 2024 | €42k | €45k | €50k | €48k |
| Tööjõumaksud 2024 | €25k | €29k | €31k | €24k |
| Töötajaid 2024 | 12 | 13 | 12 | 14 |
| Käive 2023 | €122k | €212k | €177k | €147k |
| Riigimaksud 2023 | €31k | €49k | €46k | €40k |
| Tööjõumaksud 2023 | €20k | €23k | €28k | €29k |
| Töötajaid 2023 | 13 | 14 | 14 | 14 |
| Käive 2022 | €121k | €155k | €157k | €133k |
| Riigimaksud 2022 | €37k | €35k | €39k | €33k |
| Tööjõumaksud 2022 | €24k | €21k | €22k | €21k |
| Töötajaid 2022 | 14 | 15 | 13 | 14 |
Tegevusload (5)
Majandustegevuse register · 14 h tagasiÜhenduse tegevusloa tõestatud koopia (sõitjatevedu)
TegevuslubaYTSK037288alates 06.03.2020 – 04.03.2030
Riigihanked (6 · €407k)
Riigihangete register · 10 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 16.01.2024 | Mootorsõidukijuhtide koolitused teenistujatele aastaks 2024 | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 360 163 € |
| 09.02.2023 | Mootorsõidukijuhtide koolitused | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 7254 € |
| 09.01.2023 | Mootorsõidukijuhtide koolitused | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 22 028 € |
| 15.11.2022 | Mootorsõidukijuhtide koolitused | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 3366 € |
| 21.01.2022 | Mootorsõidukijuhtide koolitused erinevates kategooriates | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 3430 € |
Näita ülejäänud (1)
| 19.01.2022 | Mootorsõidukijuhtide koolitused erinevates kategooriates | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 11 013 € |
Ajalugu (10)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20053978 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20053978 / 4 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 5 sündmust
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20053978 / 3 · Olek: Jõustunud
18.11.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
18.11.2010
Muutmiskanne
Ä 20053978 / 2 · Olek: Jõustunud
28.10.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
28.10.2010
Esmakanne
Ä 20053978 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Mart LaanemäeJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte