Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.11.2010Äriregister
- Aadress
- Orhidee tee 3ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.rendimehed24.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 56602328Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 71121 — Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101531698MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 19 h tagasiOsanikud
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 19 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi rendimehed24.ee4 tehnoloogiat tuvastatud
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
JavaScript-teek
jQuery
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 54 434 € | 25 796 € | 312 825 € | €314k | 0 | 30.06.2025 |
| 2023 | 113 120 € | 13 505 € | 287 029 € | €291k | 0 | 29.06.2024 |
| 2022 | 49 746 € | 4944 € | 273 525 € | €279k | 0 | 25.06.2023 |
| 2021 | 46 601 € | −4249 € | 268 581 € | €269k | 0 | 17.07.2022 |
| 2020 | 493 662 € | 15 659 € | 272 830 € | €278k | 4 | 22.06.2021 |
| 2019 | 565 406 € | 1718 € | 257 171 € | €273k | 6 | 29.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 14 427 € | 3389 € | 3747 € | — |
| 2025 | 148 419 € | 2558 € | 5854 € | 3 |
| 2024 | 57 625 € | 5653 € | 841 € | 1 |
| 2023 | 107 740 € | 14 494 € | 1704 € | 1 |
| 2022 | 52 760 € | 3844 € | 0 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €14k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €16k | €47k | €58k | €28k |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | €1k | 883 € | 341 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 399 € | €2k | €2k | 802 € |
| Töötajaid 2025 | 2 | 3 | 3 | — |
| Käive 2024 | €9k | €11k | €9k | €28k |
| Riigimaksud 2024 | €1k | €2k | €1k | 861 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 199 € | 642 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | 1 | — |
| Käive 2023 | €12k | €30k | €40k | €25k |
| Riigimaksud 2023 | €1k | €5k | €7k | €1k |
| Tööjõumaksud 2023 | 267 € | 726 € | 711 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 1 | — |
| Käive 2022 | €9k | €6k | €19k | €19k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | 70 € | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | 1 | 1 |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10149832 / 11 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
28.08.2018
Muutmiskanne
Ä 10149832 / 10 · Olek: Jõustunud
28.08.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
20.07.2018
Muutmiskanne
Ä 10149832 / 9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 16 sündmust
20.07.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10149832 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
27.01.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10149832 / 7 · Olek: Jõustunud
27.01.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
26.01.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10149832 / 6 · Olek: Jõustunud
28.04.2011
Muutmiskanne
Ä 10149832 / 5 · Olek: Jõustunud
28.04.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
29.12.2010
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 10149832 / 4 · Olek: Jõustunud
29.12.2010
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 10149832 / 3 · Olek: Jõustunud
29.12.2010
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 10149832 / 2 · Olek: Jõustunud
29.12.2010
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 2
29.12.2010
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
29.12.2010
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
15.11.2010
Esmakanne
Ä 10149832 · Olek: Jõustunud
15.11.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Monica Luong-NõmmeJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte