Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.11.2010Äriregister
- Aadress
- Haki tn 1-10ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5010742Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 49411 — Kaubavedu maanteelÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101413033MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 285 343 € | −27 090 € | 122 794 € | €256k | 3 | 30.06.2025 |
| 2023 | 416 459 € | −28 299 € | 149 884 € | €349k | 3 | 30.06.2024 |
| 2022 | 362 096 € | 34 984 € | 178 183 € | €349k | 2 | 30.06.2023 |
| 2021 | 132 700 € | −18 379 € | 143 199 € | €190k | 2 | 30.06.2022 |
| 2020 | 476 614 € | 4725 € | 161 578 € | €287k | 6 | 30.06.2021 |
| 2019 | 642 175 € | −1118 € | 156 853 € | €338k | 6 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 82 988 € | 5541 € | 5071 € | 4 |
| 2025 | 227 065 € | 30 262 € | 11 891 € | 3 |
| 2024 | 356 625 € | 50 699 € | 13 541 € | 1 |
| 2023 | 482 540 € | 52 144 € | 11 172 € | 2 |
| 2022 | 384 691 € | 28 597 € | 6491 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €83k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €33k | €46k | €72k | €77k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €7k | €5k | €15k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €2k | €4k | €5k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 2 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €107k | €116k | €77k | €57k |
| Riigimaksud 2024 | €11k | €17k | €14k | €10k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €4k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €80k | €177k | €92k | €134k |
| Riigimaksud 2023 | €11k | €16k | €10k | €15k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €2k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 3 | 3 | 2 |
| Käive 2022 | €102k | €94k | €80k | €109k |
| Riigimaksud 2022 | €9k | €9k | €11k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 849 € | €1k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | — | 2 | 2 | 1 |
Tegevusload (5)
Majandustegevuse register · 19 h tagasiÜhenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK082794alates 07.01.2026 – 19.06.2026
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK080376alates 02.06.2025 – 19.06.2026
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068613alates 29.09.2022 – 19.06.2026
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK055427alates 14.10.2019 – 19.06.2026
Ajalugu (13)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20054141 / 6 · Olek: Jõustunud
16.07.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
16.07.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20054141 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 8 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20054141 / 4 · Olek: Jõustunud
04.01.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
04.01.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20054141 / 3 · Olek: Jõustunud
10.10.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
10.10.2011
Muutmiskanne
Ä 20054141 / 2 · Olek: Jõustunud
15.11.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
15.11.2010
Esmakanne
Ä 20054141 · Olek: Jõustunud
12.11.2010
Esmakanne
Ä 20054141 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Varmo VaherJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet