Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 17.11.2010Äriregister
- Aadress
- Telliskivi tn 4ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 1621 — Spooni ja puitplaatide tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101416603MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 15 h tagasiViso OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 628 621 € | −49 775 € | 193 205 € | €308k | 9 | 16.06.2025 |
| 2023 | 569 642 € | −622 € | 242 981 € | €306k | 9 | 28.06.2024 |
| 2022 | 765 979 € | 173 925 € | 258 103 € | €356k | 9 | 07.06.2023 |
| 2021 | 386 395 € | 31 527 € | 94 178 € | €222k | 10 | 01.06.2022 |
| 2020 | 235 336 € | −5301 € | 68 951 € | €208k | 5 | 07.06.2021 |
| 2019 | 325 321 € | 28 017 € | 79 952 € | €279k | 5 | 04.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 149 016 € | 27 887 € | 30 294 € | 10 |
| 2025 | 801 184 € | 121 795 € | 128 236 € | 10 |
| 2024 | 795 765 € | 115 109 € | 108 360 € | 10 |
| 2023 | 599 546 € | 128 206 € | 98 147 € | 8 |
| 2022 | 780 748 € | 102 163 € | 81 383 € | 9 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €149k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €28k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €30k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 10 | — | — | — |
| Käive 2025 | €158k | €286k | €135k | €223k |
| Riigimaksud 2025 | €22k | €33k | €34k | €32k |
| Tööjõumaksud 2025 | €32k | €32k | €33k | €32k |
| Töötajaid 2025 | 11 | 9 | 10 | 10 |
| Käive 2024 | €209k | €191k | €190k | €205k |
| Riigimaksud 2024 | €32k | €30k | €25k | €28k |
| Tööjõumaksud 2024 | €25k | €26k | €27k | €30k |
| Töötajaid 2024 | 9 | 9 | 10 | 10 |
| Käive 2023 | €154k | €126k | €147k | €173k |
| Riigimaksud 2023 | €38k | €30k | €37k | €23k |
| Tööjõumaksud 2023 | €25k | €22k | €27k | €24k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 9 | 9 | 8 |
| Käive 2022 | €125k | €104k | €197k | €355k |
| Riigimaksud 2022 | €24k | €18k | €24k | €37k |
| Tööjõumaksud 2022 | €17k | €17k | €23k | €24k |
| Töötajaid 2022 | 9 | 9 | 10 | 9 |
Ajalugu (10)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10149929 / 5 · Olek: Jõustunud
02.11.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.11.2022
Muutmiskanne
Ä 10149929 / 4 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 5 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10149929 / 3 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10149929 / 2 · Olek: Jõustunud
17.11.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
17.11.2010
Esmakanne
Ä 10149929 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Tanel SootsJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet