Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.12.2010Äriregister
- Aadress
- Säina tn 8ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 53076878Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62901 — Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101413949MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 16 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 592 862 € | 76 787 € | 65 783 € | €112k | 2 | 01.07.2025 |
| 2023 | 374 148 € | 21 793 € | 31 496 € | €83k | 1 | 04.07.2024 |
| 2022 | 201 916 € | 11 034 € | 34 503 € | €52k | 1 | 03.07.2023 |
| 2021 | 173 467 € | 6408 € | 37 480 € | €58k | 2 | 10.07.2022 |
| 2020 | 177 419 € | 35 780 € | 53 872 € | €76k | 2 | 01.07.2021 |
| 2019 | 188 221 € | 35 656 € | 39 941 € | €69k | 2 | 21.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 155 021 € | 24 110 € | 2867 € | — |
| 2025 | 656 134 € | 103 149 € | 12 528 € | — |
| 2024 | 594 282 € | 70 200 € | 11 689 € | — |
| 2023 | 357 182 € | 38 363 € | 9215 € | 1 |
| 2022 | 155 786 € | 29 708 € | 15 510 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €155k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €24k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €145k | €185k | €143k | €183k |
| Riigimaksud 2025 | €29k | €22k | €25k | €28k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €120k | €152k | €140k | €183k |
| Riigimaksud 2024 | €15k | €22k | €15k | €18k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €66k | €64k | €120k | €107k |
| Riigimaksud 2023 | €10k | €11k | €10k | €7k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €3k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 1 | — | — | — |
| Käive 2022 | €34k | €43k | €37k | €41k |
| Riigimaksud 2022 | €9k | €8k | €7k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €5k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Riigihanked (1 · €5k)
Riigihangete register · 11 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 05.07.2021 | IT auditi läbiviimine | Sihtasutus Tallinna Hambakliinik | 4500 € |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10150411 / 8 · Olek: Jõustunud
07.05.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
07.05.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10150411 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 11 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10150411 / 6 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10150411 / 5 · Olek: Jõustunud
27.10.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
27.10.2017
Muutmiskanne
Ä 10150411 / 4 · Olek: Jõustunud
31.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
31.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10150411 / 3 · Olek: Jõustunud
30.03.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
30.03.2011
Muutmiskanne
Ä 10150411 / 2 · Olek: Jõustunud
03.12.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
03.12.2010
Esmakanne
Ä 10150411 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Evelin SuiJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Rando SuiJuhatuse liige, Asutaja, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte