Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.12.2010Äriregister
- Aadress
- Madara tn 31ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.staleks.euÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 55588758Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 33151 — Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101433071MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi staleks.eu3 tehnoloogiat tuvastatud
Veebiserver
LiteSpeed
JavaScript-teek
jQuery
Analüütika
Google Analytics
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 248 142 € | 31 234 € | 223 459 € | €238k | 2 | 29.04.2026 |
| 2024 | 171 013 € | 27 219 € | 192 225 € | €211k | 2 | 11.04.2025 |
| 2023 | 535 138 € | 82 911 € | 200 006 € | €209k | 1 | 11.04.2024 |
| 2022 | 133 843 € | −9235 € | 117 095 € | €141k | 1 | 16.03.2023 |
| 2021 | 129 869 € | 65 669 € | 126 330 € | €149k | 1 | 09.06.2022 |
| 2020 | 192 249 € | 10 318 € | 60 661 € | €130k | 2 | 09.03.2021 |
| 2019 | 177 776 € | −74 061 € | 80 343 € | €91k | 3 | 30.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | 1519 € | 1656 € | 3 |
| 2025 | 267 707 € | 22 288 € | 4910 € | 2 |
| 2024 | 193 856 € | 12 590 € | 4942 € | 1 |
| 2023 | 526 199 € | 4787 € | 4080 € | 1 |
| 2022 | 126 948 € | 9839 € | 4080 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €22k | €87k | €68k | €90k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | €5k | €5k | €9k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Käive 2024 | €36k | €101k | €5k | €53k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €2k | €2k | €5k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €1k | €1k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €22k | €136k | €134k | €234k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | 941 € | 941 € | 941 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €1k | €41k | €34k | €50k |
| Riigimaksud 2022 | 988 € | 941 € | €4k | €4k |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Tegevusload (5)
Majandustegevuse register · 17 h tagasiRiigihanked (2 · €15k)
Riigihangete register · 13 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 06.03.2025 | Iru elektrijaama maapealse hoonete välise gaasitorustiku värvimine | Enefit Green AS | — |
| 10.10.2022 | Muuseumilaeva PVL-109 VALVAS väliteki värvimine | Sihtasutus Eesti Meremuuseum | 15 268 € |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10150670 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10150670 / 7 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 11 sündmust
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10150670 / 6 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10150670 / 5 · Olek: Jõustunud
18.10.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.10.2011
Muutmiskanne
Ä 10150670 / 4 · Olek: Jõustunud
28.07.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
28.07.2011
Muutmiskanne
Ä 10150670 / 3 · Olek: Jõustunud
05.05.2011
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
05.05.2011
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10150670 / 2 · Olek: Jõustunud
15.12.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
15.12.2010
Esmakanne
Ä 10150670 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Stanislav KirejevJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte