Üldandmed
Äriregister · 23 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 22.12.2010Äriregister
- Aadress
- Uue-LohuADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5291892Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101432881MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 23 h tagasiAsutajad
Äriregister · 23 h tagasiOsanikud
Äriregister · 23 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 23 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 204 258 € | 57 250 € | 100 368 € | €140k | 6 | 25.06.2025 |
| 2023 | 184 957 € | −30 227 € | 43 118 € | €61k | 5 | 18.06.2024 |
| 2022 | 162 417 € | 15 501 € | 73 345 € | €92k | 4 | 02.06.2023 |
| 2021 | 234 163 € | −11 811 € | 57 844 € | €85k | 4 | 28.06.2022 |
| 2020 | 482 215 € | −16 619 € | 69 655 € | €124k | 8 | 22.06.2021 |
| 2019 | 382 779 € | 1851 € | 86 274 € | €144k | 4 | 29.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 32 120 € | 13 645 € | 12 817 € | 6 |
| 2025 | 240 836 € | 72 968 € | 60 530 € | 6 |
| 2024 | 191 597 € | 45 435 € | 43 393 € | 6 |
| 2023 | 178 574 € | 44 932 € | 36 086 € | 6 |
| 2022 | 207 308 € | 38 367 € | 27 120 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €32k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €14k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €13k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €63k | €85k | €45k | €47k |
| Riigimaksud 2025 | €17k | €19k | €20k | €17k |
| Tööjõumaksud 2025 | €15k | €14k | €16k | €15k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2024 | €26k | €36k | €59k | €70k |
| Riigimaksud 2024 | €10k | €11k | €11k | €14k |
| Tööjõumaksud 2024 | €9k | €10k | €12k | €13k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2023 | €48k | €38k | €48k | €45k |
| Riigimaksud 2023 | €13k | €9k | €11k | €12k |
| Tööjõumaksud 2023 | €10k | €8k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2022 | €68k | €28k | €23k | €88k |
| Riigimaksud 2022 | €7k | €7k | €8k | €16k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €6k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 4 | 6 |
Tegevusload (4)
Majandustegevuse register · 22 h tagasiAjalugu (14)
Äriregister kanded05.05.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 20054480 / 7 · Olek: Jõustunud
05.05.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20054480 / 6 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
25.06.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20054480 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 9 sündmust
25.06.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
08.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20054480 / 4 · Olek: Jõustunud
08.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20054480 / 3 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
30.10.2012
Muutmiskanne
Ä 20054480 / 2 · Olek: Jõustunud
30.10.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
22.12.2010
Esmakanne
Ä 20054480 · Olek: Jõustunud
22.12.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Janari ReinsooJuhatuse liige · 1 muu ettevõte
Jüri NoškaAsutaja · 2 muud ettevõtet
Meelis PaalOsanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte