Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.01.2011Äriregister
- Aadress
- Paadi tee 3, Haabneeme alevik, Viimsi vald, 74001 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +358 400487509Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 09901 — Muud kaevandamist abistavad tegevusaladÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101458975MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
- LEI
- 984500A6650YC2F5D877 · lapsed · väljastatud 06.08.2024 · uuendamine hilinenud 280 pGLEIF
Juhtorgan (2)
Äriregister · 4 h tagasiOsanikud
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 4 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 5 494 406 € | 2 214 650 € | 8 757 979 € | €9.6m | 35 | 25.07.2025 |
| 2023AUD | 5 203 840 € | 1 922 256 € | 7 343 329 € | €8.5m | 31 | 30.09.2024 |
| 2022AUD | 5 044 567 € | 1 891 776 € | 5 921 073 € | €6.9m | 2 | 29.06.2023 |
| 2021AUD | 4 668 387 € | 1 749 646 € | 4 529 297 € | €6.5m | 2 | 30.06.2022 |
| 2020AUD | 4 462 304 € | 1 557 094 € | 3 979 651 € | €4.7m | 1 | 29.06.2021 |
| 2019AUD | 3 512 724 € | 1 276 957 € | 2 922 557 € | €3.5m | 2 | 28.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 29 117 € | 11 133 € | 5461 € | 2 |
| 2025 | 380 347 € | 100 899 € | 23 696 € | 2 |
| 2024 | 167 278 € | 53 523 € | 20 220 € | 2 |
| 2023 | 272 509 € | 59 032 € | 20 878 € | 2 |
| 2022 | 89 543 € | 26 890 € | 21 348 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €29k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €287k | €28k | €28k | €38k |
| Riigimaksud 2025 | €70k | €7k | €10k | €13k |
| Tööjõumaksud 2025 | €7k | €6k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €87k | €27k | €27k | €27k |
| Riigimaksud 2024 | €31k | €8k | €7k | €8k |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €29k | €27k | €191k | €26k |
| Riigimaksud 2023 | €19k | €9k | €24k | €7k |
| Tööjõumaksud 2023 | €5k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €16k | €26k | €20k | €28k |
| Riigimaksud 2022 | €7k | €6k | €6k | €7k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (18)
Äriregister kanded02.09.2024
Aruandetrahvimäärus
Ä 10151668 / M2 · Olek: Jõustunud
09.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10151668 / M1 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10151668 / 8 · Olek: Jõustunud
24.03.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 13 sündmust
24.03.2021
Muutmiskanne
Ä 10151668 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10151668 / 6 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10151668 / 5 · Olek: Jõustunud
14.06.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.06.2011
Muutmiskanne
Ä 10151668 / 4 · Olek: Jõustunud
27.05.2011
Ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
27.05.2011
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 2
27.05.2011
Ümberkujundamiskanne
Ä 10151668 / 2 · Olek: Jõustunud
27.05.2011
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 10151668 / 3 · Olek: Jõustunud
18.01.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
18.01.2011
Esmakanne
Ä 10151668 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Andres PaloJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet