Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 31.01.2011Äriregister
- Aadress
- Ala-PundeADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01411 — PiimakarjakasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101426127MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 19 h tagasiAsutajad
Äriregister · 19 h tagasiOsanikud
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 19 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 45 660 € | −31 135 € | 163 740 € | €166k | 1 | 03.07.2025 |
| 2023 | 54 466 € | −9115 € | 194 875 € | €209k | 1 | 28.06.2024 |
| 2022 | 75 618 € | 17 236 € | 203 990 € | €209k | 2 | 01.07.2023 |
| 2021 | 38 797 € | 2459 € | 186 754 € | €200k | 2 | 01.08.2022 |
| 2020 | 33 305 € | −3286 € | 184 294 € | €205k | 2 | 30.11.2021 |
| 2019 | 42 667 € | 154 € | 187 581 € | €215k | 2 | 12.03.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 117 € | 1381 € | 1288 € | 1 |
| 2025 | 31 124 € | 8016 € | 5143 € | 1 |
| 2024 | 55 758 € | 12 921 € | 8185 € | 1 |
| 2023 | 54 941 € | 6793 € | 4646 € | 2 |
| 2022 | 74 186 € | 7702 € | 5062 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 117 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €14k | €12k | €5k | 343 € |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €2k | €2k | €1k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €12k | €13k | €12k | €20k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €2k | €2k | €5k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €3k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €11k | €13k | €13k | €18k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | 0 € | €2k | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | 895 € | 987 € | €1k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €11k | €17k | €25k | €21k |
| Riigimaksud 2022 | €1k | €2k | €3k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Toetused (14 · €78k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
10 801 €
PRIAEU/EAFRD2024
8186 €
PRIAEU/EAFRD2024
7841 €
7019 €
PRIAEU/EAFRD2024
2313 €
PRIAEU/EAFRD2024
793 €
Näita ülejäänud (8)
707 €
PRIAEU/EAFRD2024
517 €
PRIAEU/EAFRD2024
185 €
PRIAEU/EAFRD2023
14 008 €
PRIAEU/EAFRD2023
13 439 €
PRIAEU/EAFRD2023
6384 €
PRIAEU/EAFRD2023
5516 €
202 €
Ajalugu (25)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20054965 / 10 · Olek: Jõustunud
15.01.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 9
15.01.2021
Muutmiskanne
Ä 20054965 / 9 · Olek: Jõustunud
07.01.2021
Muutmiskanne
Ä 20054965 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 20 sündmust
17.12.2020
Korraldav määrus
Ä 20054965 / M4 · Olek: Jõustunud
19.07.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
19.07.2018
Muutmiskanne
Ä 20054965 / 8 · Olek: Jõustunud
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
14.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20054965 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20054965 / 6 · Olek: Jõustunud
22.08.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
22.08.2011
Muutmiskanne
Ä 20054965 / M3 · Olek: Jõustunud
22.08.2011
Muutmiskanne
Ä 20054965 / 5 · Olek: Jõustunud
18.08.2011
Muutmiskanne
Ä 20054965 / M2 · Olek: Jõustunud
15.08.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
15.08.2011
Muutmiskanne
Ä 20054965 / 4 · Olek: Jõustunud
20.06.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
20.06.2011
Muutmiskanne
Ä 20054965 / 3 · Olek: Jõustunud
30.05.2011
Muutmiskanne
Ä 20054965 / M1 · Olek: Jõustunud
07.02.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
07.02.2011
Muutmiskanne
Ä 20054965 / 2 · Olek: Jõustunud
31.01.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
31.01.2011
Esmakanne
Ä 20054965 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Anneli VentselJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Eve VentselAsutaja · 1 muu ettevõte