Üldandmed
Äriregister · 23 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 28.02.2011Äriregister
- Aadress
- Peterburi tee 2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46832 — Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101431743MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 23 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 23 h tagasiOsanikud
Äriregister · 23 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 23 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 787 813 € | 108 155 € | 230 698 € | €342k | 2 | 28.06.2025 |
| 2023 | 845 718 € | 57 273 € | 182 543 € | €263k | 2 | 30.06.2024 |
| 2022 | 790 117 € | −24 939 € | 125 271 € | €215k | 3 | 30.06.2023 |
| 2021 | 859 905 € | 27 411 € | 158 210 € | €271k | 3 | 26.06.2022 |
| 2020 | 773 679 € | 1751 € | 130 798 € | €276k | 3 | 08.06.2021 |
| 2019 | 804 621 € | 14 514 € | 161 547 € | €304k | 3 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 241 107 € | 32 868 € | 10 930 € | 2 |
| 2025 | 1 211 373 € | 189 217 € | 34 429 € | 2 |
| 2024 | 1 173 791 € | 145 894 € | 20 309 € | 1 |
| 2023 | 1 428 443 € | 156 222 € | 33 758 € | 1 |
| 2022 | 1 299 866 € | 158 611 € | 55 337 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €241k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €33k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €265k | €243k | €371k | €332k |
| Riigimaksud 2025 | €41k | €33k | €49k | €66k |
| Tööjõumaksud 2025 | €6k | €6k | €12k | €12k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €256k | €273k | €280k | €365k |
| Riigimaksud 2024 | €22k | €36k | €38k | €49k |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2024 | — | — | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €249k | €425k | €392k | €362k |
| Riigimaksud 2023 | €28k | €37k | €49k | €42k |
| Tööjõumaksud 2023 | €9k | €9k | €7k | €8k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | — |
| Käive 2022 | €230k | €359k | €381k | €330k |
| Riigimaksud 2022 | €32k | €42k | €41k | €44k |
| Tööjõumaksud 2022 | €15k | €13k | €14k | €14k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 2 | 1 |
Ajalugu (14)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10153330 / 7 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
20.02.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10153330 / 6 · Olek: Jõustunud
20.02.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10153330 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 9 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10153330 / 4 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
15.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10153330 / 3 · Olek: Jõustunud
15.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
26.09.2014
Muutmiskanne
Ä 10153330 / 2 · Olek: Jõustunud
26.09.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
28.02.2011
Esmakanne
Ä 10153330 · Olek: Jõustunud
28.02.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Monika AganitšJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte