Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.03.2011Äriregister
- Aadress
- Tähe tn 106aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 4642 — Rõivaste ja jalatsite hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101434876MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (3)
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 16 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 260 017 € | 2992 € | 41 545 € | €80k | 2 | 22.06.2025 |
| 2023 | 257 522 € | 5010 € | 38 553 € | €91k | 2 | 25.06.2024 |
| 2022 | 277 944 € | 6520 € | 33 544 € | €72k | 2 | 07.05.2023 |
| 2021 | 278 660 € | 5014 € | 27 024 € | €65k | 2 | 14.06.2022 |
| 2020 | 247 931 € | 574 € | 22 009 € | €57k | 1 | 14.06.2021 |
| 2019 | 225 704 € | 1400 € | 21 437 € | €56k | 1 | 25.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 93 068 € | 11 690 € | 2049 € | 1 |
| 2025 | 409 914 € | 57 532 € | 9933 € | 1 |
| 2024 | 352 211 € | 43 488 € | 9729 € | 1 |
| 2023 | 350 928 € | 38 107 € | 7289 € | 2 |
| 2022 | 395 430 € | 47 626 € | 5160 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €93k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €70k | €116k | €107k | €116k |
| Riigimaksud 2025 | €11k | €15k | €15k | €16k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €3k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €71k | €97k | €76k | €108k |
| Riigimaksud 2024 | €10k | €13k | €8k | €14k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €3k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €71k | €101k | €83k | €95k |
| Riigimaksud 2023 | €9k | €9k | €9k | €12k |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €85k | €102k | €98k | €110k |
| Riigimaksud 2022 | €12k | €13k | €10k | €13k |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €1k | €2k | €1k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20055476 / 7 · Olek: Jõustunud
31.05.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 6
31.05.2021
Muutmiskanne
Ä 20055476 / 6 · Olek: Jõustunud
29.04.2021
Muutmiskanne
Ä 20055476 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 10 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20055476 / 5 · Olek: Jõustunud
22.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
22.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20055476 / 4 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20055476 / 3 · Olek: Jõustunud
07.12.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
07.12.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20055476 / 2 · Olek: Jõustunud
15.03.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
15.03.2011
Esmakanne
Ä 20055476 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Mario PrükkJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 30%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte