Üldandmed
Äriregister · 24 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 29.03.2011Äriregister
- Aadress
- Sarve tn 5ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5046551Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46451 — Parfüümide ja kosmeetika hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101438788MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 24 min tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 24 min tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 24 min tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 24 min tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 376 357 € | 73 434 € | 201 427 € | €237k | 1 | 30.01.2025 |
| 2023 | 384 956 € | 136 545 € | 332 514 € | €342k | 1 | 20.06.2024 |
| 2022 | 304 785 € | 79 087 € | 195 968 € | €204k | 1 | 05.06.2023 |
| 2021 | 254 181 € | 43 728 € | 210 617 € | €218k | 1 | 14.02.2022 |
| 2020 | 328 805 € | 62 569 € | 266 889 € | €283k | 2 | 03.05.2021 |
| 2019 | 349 513 € | 41 622 € | 204 320 € | €229k | 3 | 23.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 103 623 € | 17 757 € | 1581 € | — |
| 2025 | 552 899 € | 108 244 € | 7240 € | — |
| 2024 | 572 984 € | 100 590 € | 10 167 € | — |
| 2023 | 572 513 € | 76 857 € | 4674 € | — |
| 2022 | 460 704 € | 81 577 € | 6964 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €104k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €18k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €141k | €147k | €124k | €140k |
| Riigimaksud 2025 | €47k | €19k | €21k | €21k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €145k | €136k | €111k | €181k |
| Riigimaksud 2024 | €46k | €18k | €12k | €24k |
| Tööjõumaksud 2024 | €6k | €1k | €1k | €2k |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €99k | €165k | €164k | €144k |
| Riigimaksud 2023 | €15k | €22k | €20k | €21k |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €85k | €117k | €106k | €153k |
| Riigimaksud 2022 | €15k | €10k | €15k | €41k |
| Tööjõumaksud 2022 | 731 € | 357 € | €1k | €5k |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (12)
Äriregister kanded15.09.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 6
15.09.2025
Muutmiskanne
Ä 10154520 / 6 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10154520 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 7 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10154520 / 4 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10154520 / 3 · Olek: Jõustunud
15.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
15.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10154520 / 2 · Olek: Jõustunud
29.03.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
29.03.2011
Esmakanne
Ä 10154520 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Janne OttelJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Rando OttelAsutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet