12090445RegistrisOsaühingKäibemaksukohustuslane

OÜ Essi Agro

Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus tegevusala alusel registreeritud 12. aprill 2011.

EMTAK 01111Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus15+ aastat
Värskendatud 22 h tagasi
Käive 2026 (I kv)
€173k
▼ 14% vs 2025 I kv
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
1
MTA 2026
Tasutud maksud
€20k
Riiklikud + tööjõumaksud · 2026 (I kv)
Maksuvõlg
€0
MTA 10.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 22 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
12.04.2011Äriregister
Aadress
Essi töökodaADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Telefon
+372 5276090Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 01111 — Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatusÄriregister · MTA
KMKR number
EE101442910MTA · käibemaksukohustuslane

Juhtorgan

Äriregister · 22 h tagasi
TR
Eesti · juhatuse liige alates 12.04.2011
Juhatuse liige

Asutajad

Äriregister · 22 h tagasi
TR
Eesti · asutaja alates 12.04.2011
Asutaja

Osanikud

Äriregister · 22 h tagasi
TR
Eesti · osanik alates 02.09.2023
Osanik 100%

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 22 h tagasi
TR
Eesti · tegelik kasusaaja alates 19.10.2018
Tegelik kasusaaja

Tütarettevõtted

Äriregister osanikud · 22 h tagasi

OÜ Essi Agro on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.

Aruanded (6)

Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
20241 144 243 €68 259 €767 053 €€1.3m322.07.2025
20231 172 813 €81 248 €722 631 €€1.3m325.07.2024
20221 328 122 €171 100 €665 802 €€1.1m319.07.2023
2021996 037 €52 310 €519 266 €€1.1m313.01.2023
2020972 069 €76 883 €491 229 €€883k324.11.2021
2019765 164 €24 980 €424 346 €€861k306.05.2021
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
2026I kv172 572 €0 €19 880 €1
2025945 452 €125 320 €83 271 €1
20241 120 103 €111 894 €63 564 €2
20231 451 223 €181 338 €61 942 €1
20221 170 862 €150 804 €64 648 €2
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2026€173k
Riigimaksud 20260 €
Tööjõumaksud 2026€20k
Töötajaid 20261
Käive 2025€200k€68k€455k€222k
Riigimaksud 2025€48k0 €€38k€39k
Tööjõumaksud 2025€26k€19k€18k€19k
Töötajaid 20252221
Käive 2024€86k€129k€556k€349k
Riigimaksud 2024€11k€23k€23k€55k
Tööjõumaksud 2024€19k€16k€16k€14k
Töötajaid 20242222
Käive 2023€473k€105k€717k€156k
Riigimaksud 2023€83k€2k€88k€8k
Tööjõumaksud 2023€23k€12k€15k€12k
Töötajaid 20232211
Käive 2022€163k€49k€591k€369k
Riigimaksud 2022€23k0 €€83k€45k
Tööjõumaksud 2022€23k€12k€12k€18k
Töötajaid 20222222

Toetused (11 · €249k)

EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielik

Riigihanked (4 · €630k)

Riigihangete register · 17 h tagasi
KuupäevHangeOstjaSumma
15.10.2025
Lumetõrje Põhja-Sakala valla teedel 2025-2028
Põhja-Sakala Vallavalitsus605 500 €
13.12.2022
Põhja-Sakala valla teede ja tänavate talihooldustööd 2022–2025 piirkondades 12 ja 14
Põhja-Sakala Vallavalitsus24 000 €
10.11.2021
Põhja-Sakala valla talihooldustööd 2021/2022
Põhja-Sakala Vallavalitsus60 €
10.11.2021
Põhja-Sakala valla talihooldustööd 2021/2022
Põhja-Sakala Vallavalitsus60 €

Ajalugu (14)

Äriregister kanded
09.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20055814 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20055814 / 6 · Olek: Jõustunud
31.07.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 4
31.07.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 20055814 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 9 sündmust
05.05.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20055814 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20055814 / 4 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 2
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20055814 / 3 · Olek: Jõustunud
17.09.2012
Muutmiskanne
Ä 20055814 / 2 · Olek: Jõustunud
24.05.2012
Muutmiskanne
Ä 20055814 / M1 · Olek: Jõustunud
12.04.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
12.04.2011
Esmakanne
Ä 20055814 · Olek: Jõustunud

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.