Üldandmed
Äriregister · 12 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 09.05.2011Äriregister
- Aadress
- Tatraoru AÜ 21, Aakaru küla, Kambja vald, 62029 Tartu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.kaevupuurija.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5523169Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 42212 — Kaevude ja puuraukude rajamine ning likvideerimineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101452515MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 12 h tagasiAsutajad
Äriregister · 12 h tagasiOsanikud
Äriregister · 12 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 12 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 21 h tagasi kaevupuurija.ee5 tehnoloogiat tuvastatud
UI raamistik
BootstrapTailwind CSS
Veebilehe ehitaja
Voog
Analüütika
Google Analytics
Muu
Open Graph
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2025
€455kviimane
€1.0m€500k0
201920222025
Puhaskasum · 2019–2025
€-38kviimane
€500k€200k€-100k
201920222025
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 454 788 € | −37 574 € | 263 330 € | €414k | 4 | 06.04.2026 |
| 2024 | 431 685 € | −80 520 € | 300 904 € | €460k | 3 | 06.06.2025 |
| 2023 | 702 266 € | 223 393 € | 381 424 € | €506k | 3 | 19.06.2024 |
| 2022 | 526 000 € | 93 762 € | 158 031 € | €298k | 3 | 13.06.2023 |
| 2021 | 324 072 € | −28 572 € | 64 269 € | €264k | 3 | 27.04.2022 |
| 2020 | 382 086 € | 3414 € | 92 841 € | €207k | 3 | 29.06.2021 |
| 2019 | 275 611 € | 1154 € | 89 427 € | €192k | 3 | 13.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 105 412 € | 25 792 € | 9261 € | 4 |
| 2025 | 477 795 € | 82 275 € | 43 330 € | 4 |
| 2024 | 456 325 € | 77 791 € | 32 277 € | 4 |
| 2023 | 776 242 € | 125 201 € | 30 783 € | 4 |
| 2022 | 518 819 € | 67 163 € | 24 262 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €105k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €26k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €113k | €110k | €143k | €112k |
| Riigimaksud 2025 | €22k | €20k | €23k | €17k |
| Tööjõumaksud 2025 | €12k | €10k | €10k | €10k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 3 | 4 |
| Käive 2024 | €25k | €78k | €182k | €172k |
| Riigimaksud 2024 | €7k | €10k | €33k | €28k |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | €8k | €8k | €9k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €214k | €223k | €150k | €190k |
| Riigimaksud 2023 | €36k | €38k | €18k | €33k |
| Tööjõumaksud 2023 | €6k | €10k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €85k | €130k | €130k | €175k |
| Riigimaksud 2022 | €13k | €14k | €17k | €23k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €7k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 22 h tagasiAjalugu (19)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20056117 / 9 · Olek: Jõustunud
24.09.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 8
24.09.2021
Muutmiskanne
Ä 20056117 / 8 · Olek: Jõustunud
09.11.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 14 sündmust
09.11.2018
Muutmiskanne
Ä 20056117 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20056117 / 6 · Olek: Jõustunud
27.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
27.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20056117 / 5 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20056117 / 4 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20056117 / 3 · Olek: Jõustunud
30.10.2017
Korraldav määrus
Ä 20056117 / M1 · Olek: Jõustunud
26.05.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
26.05.2011
Muutmiskanne
Ä 20056117 / 2 · Olek: Jõustunud
09.05.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
09.05.2011
Esmakanne
Ä 20056117 · Olek: Jõustunud