Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.05.2011Äriregister
- Aadress
- Paldiski mnt 29ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- turvamees.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5048981Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 96999 — Muu mujal liigitamata teenindusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101714224MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 4 h tagasiAsutajad
Äriregister · 4 h tagasiOsanikud
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 4 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 3 h tagasi turvamees.ee8 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
E-pood
WooCommerce
JavaScript-teek
jQuery
UI raamistik
Bootstrap
Analüütika
Google Analytics
Veebiserver
Apache
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 181 € | −4258 € | 5506 € | €83k | 0 | 30.04.2026 |
| 2024 | 16 691 € | 8182 € | 9764 € | €10k | 0 | 20.06.2025 |
| 2023 | 95 € | −4000 € | 1582 € | €11k | 0 | 28.06.2024 |
| 2022 | 1003 € | 1789 € | 5582 € | €6k | 0 | 20.04.2023 |
| 2021 | 2923 € | −664 € | 3793 € | €4k | 0 | 21.02.2022 |
| 2020 | 594 € | −31 € | 4456 € | €4k | 0 | 17.06.2021 |
| 2019 | 0 € | −677 € | 4487 € | €4k | 0 | 26.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 56 € | — | — | — |
| 2025 | 57 082 € | 0 € | 0 € | — |
| 2024 | 16 670 € | 2806 € | 0 € | — |
| 2023 | 95 € | 0 € | 0 € | — |
| 2022 | 1003 € | 166 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 56 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | 41 € | 0 € | €51k | €6k |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | — | — | 0 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | — | — | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | 119 € | €6k | €7k | €3k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | €1k | €1k | 285 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | 0 € | 56 € | 0 € | 39 € |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | 243 € | 0 € | 760 € | 0 € |
| Riigimaksud 2022 | 42 € | 0 € | 123 € | 1 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (23)
Äriregister kanded17.03.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 10
17.03.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10156610 / 10 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10156610 / 9 · Olek: Jõustunud
25.05.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 18 sündmust
25.05.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10156610 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10156610 / 7 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10156610 / 6 · Olek: Jõustunud
23.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
23.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10156610 / 5 · Olek: Jõustunud
09.07.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 4
09.07.2014
Muutmiskanne
Ä 10156610 / 4 · Olek: Jõustunud
01.07.2014
Muutmiskanne
Ä 10156610 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
28.05.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
28.05.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10156610 / 3 · Olek: Jõustunud
19.05.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
19.05.2014
Muutmiskanne
Ä 10156610 / 2 · Olek: Jõustunud
06.05.2014
Muutmiskanne
Ä 10156610 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.05.2014
Muutmiskanne
Ä 10156610 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
26.05.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
26.05.2011
Esmakanne
Ä 10156610 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Marko KokaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 6 muud ettevõtet