Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 30.05.2011Äriregister
- Aadress
- Laki tn 7ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5169990Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 95311 — Mootorsõidukite remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101456469MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad (5)
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud (6)
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad (6)
Äriregister · 15 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 875 366 € | 12 641 € | 105 800 € | €191k | 9 | 09.09.2025 |
| 2023 | 827 589 € | −2179 € | 93 159 € | €180k | 9 | 08.07.2024 |
| 2022 | 786 013 € | 31 095 € | 95 338 € | €170k | 8 | 27.06.2023 |
| 2021 | 771 586 € | 31 224 € | 64 243 € | €116k | 8 | 27.06.2022 |
| 2020 | 718 818 € | 29 653 € | 59 019 € | €119k | 9 | 22.06.2021 |
| 2019 | 795 088 € | 35 378 € | 60 609 € | €116k | 9 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 190 891 € | 58 728 € | 41 327 € | 12 |
| 2025 | 874 016 € | 264 995 € | 169 662 € | 12 |
| 2024 | 883 213 € | 235 764 € | 153 620 € | 12 |
| 2023 | 879 526 € | 220 836 € | 146 445 € | 12 |
| 2022 | 784 378 € | 170 992 € | 111 768 € | 11 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €191k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €59k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €41k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 12 | — | — | — |
| Käive 2025 | €175k | €235k | €206k | €258k |
| Riigimaksud 2025 | €61k | €62k | €67k | €75k |
| Tööjõumaksud 2025 | €46k | €38k | €43k | €43k |
| Töötajaid 2025 | 11 | 12 | 12 | 12 |
| Käive 2024 | €197k | €240k | €223k | €222k |
| Riigimaksud 2024 | €56k | €60k | €60k | €59k |
| Tööjõumaksud 2024 | €39k | €37k | €40k | €37k |
| Töötajaid 2024 | 12 | 12 | 11 | 12 |
| Käive 2023 | €192k | €228k | €217k | €243k |
| Riigimaksud 2023 | €49k | €54k | €57k | €61k |
| Tööjõumaksud 2023 | €34k | €34k | €38k | €40k |
| Töötajaid 2023 | 11 | 11 | 12 | 12 |
| Käive 2022 | €171k | €207k | €174k | €233k |
| Riigimaksud 2022 | €38k | €44k | €40k | €49k |
| Tööjõumaksud 2022 | €25k | €27k | €28k | €32k |
| Töötajaid 2022 | 11 | 9 | 11 | 11 |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10156701 / 9 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
05.04.2022
Muutmiskanne
Ä 10156701 / 8 · Olek: Jõustunud
05.04.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 8
04.04.2022
Muutmiskanne
Ä 10156701 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 15 sündmust
13.04.2021
Muutmiskanne
Ä 10156701 / 7 · Olek: Jõustunud
13.04.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 7
07.04.2021
Muutmiskanne
Ä 10156701 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
28.03.2018
Muutmiskanne
Ä 10156701 / 6 · Olek: Jõustunud
28.03.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10156701 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10156701 / 4 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10156701 / 3 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
22.09.2011
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10156701 / 2 · Olek: Jõustunud
22.09.2011
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
30.05.2011
Esmakanne
Ä 10156701 · Olek: Jõustunud
30.05.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Arvo PalmAsutaja, Osanik 19%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet