12114542RegistrisOsaühingKäibemaksukohustuslane

Estonian Music Industry OÜ

Muusikute lavaline tegevus tegevusala alusel registreeritud 31. mai 2011. Põhitegevuskoht Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond.

Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakondEMTAK 90202Muusikute lavaline tegevus14+ aastat
Värskendatud 1 p tagasi
Käive 2026 (I kv)
€91k
▲ 147% vs 2025 I kv
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
1
MTA 2026
Tasutud maksud
€12k
Riiklikud + tööjõumaksud · 2026 (I kv)
Maksuvõlg
€0
MTA 13.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 1 p tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
31.05.2011Äriregister
Aadress
Raua tn 63-10, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10126 Harju maakondADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Telefon
+372 5123551Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 90202 — Muusikute lavaline tegevusÄriregister · MTA
KMKR number
EE101454225MTA · käibemaksukohustuslane
Osakapital
2500,00 €Äriregister

Juhtorgan (2)

Äriregister · 1 p tagasi
OV
Sünniaeg 1991 · 34 a · juhatuse liige alates 31.05.2011
Juhatuse liige
NV
Sünniaeg 1978 · 48 a · juhatuse liige alates 19.07.2013
Juhatuse liige

Asutajad

Äriregister · 1 p tagasi
OV
Sünniaeg 1991 · 34 a · asutaja alates 31.05.2011
Asutaja · €3k

Osanikud

Äriregister · 1 p tagasi
OV
Sünniaeg 1991 · 34 a · osanik alates 02.09.2023
Osanik 100% · €3k

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 1 p tagasi
OV
Sünniaeg 1991 · 34 a · tegelik kasusaaja alates 24.10.2018
Tegelik kasusaaja

Muud isikud

Äriregister · 1 p tagasi
OV
Sünniaeg 1991 · 34 a · menetlusdokumentide kättesaamiseks pädev isik alates 31.05.2011
Menetlusdokumentide kättesaamiseks pädev isikmdkpi

Aruanded (6)

Äriregister majandusaasta aruanded · 4 päeva tagasi
Käive · 2019–2024
€209kviimane
€500k€250k0
2019: €137k2020: €106k2021: €84k2022: €123k2023: €155k2024: €209k
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€10kviimane
€50k€25k−1 €
2019: €12k2020: 987 €2021: €29k2022: €31k2023: €8k2024: €10k
201920222024
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
2024209 406 €10 468 €110 944 €€149k112.07.2025
2023154 702 €7854 €110 914 €€144k125.04.2024
2022122 769 €31 148 €103 060 €€172k107.08.2023
202184 189 €29 282 €71 937 €€155k122.07.2022
2020106 110 €987 €43 906 €€109k221.07.2021
2019136 766 €11 643 €42 919 €€72k115.02.2021
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
€100k€50k0
20222023202420252026
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
2026I kv91 196 €10 602 €1106 €1
2025218 360 €16 917 €4424 €1
2024198 603 €19 401 €4042 €1
2023164 664 €19 491 €3586 €1
2022118 313 €5963 €2898 €2
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2026€91k
Riigimaksud 2026€11k
Tööjõumaksud 2026€1k
Töötajaid 20261
Käive 2025€37k€59k€52k€70k
Riigimaksud 2025€4k€7k€4k€2k
Tööjõumaksud 2025€1k€1k€1k€1k
Töötajaid 20251111
Käive 2024€56k€67k€29k€47k
Riigimaksud 2024€4k€1k€9k€5k
Tööjõumaksud 2024€1k948 €€1k€1k
Töötajaid 20241111
Käive 2023€48k€34k€47k€36k
Riigimaksud 2023€5k€6k€6k€2k
Tööjõumaksud 2023€1k840 €840 €840 €
Töötajaid 20231111
Käive 2022€24k€35k€18k€40k
Riigimaksud 20220 €€3k0 €€3k
Tööjõumaksud 2022733 €812 €541 €812 €
Töötajaid 20222222

Toetused (1 · €2k)

EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa
TöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
2181 €

Ajalugu

viimased 2 aastat · MTA + ÄR + MTR + Riigihanked
2025
  1. 12.07.2025Esitati 2024. aasta aruanne
    Käive 209 406 €

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.

Otto-Karl VendtJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja, Menetlusdokumentide kättesaamiseks pädev isik, mdkpi · 2 muud ettevõtet