Üldandmed
Äriregister · 6 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.06.2011Äriregister
- Aadress
- Pilliroo tn 37ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43221 — Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101483487MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 6 h tagasiOsanikud
Äriregister · 6 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 6 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 187 743 € | −455 € | 44 517 € | €79k | 1 | 20.05.2025 |
| 2023 | 528 809 € | −16 344 € | 74 972 € | €117k | 1 | 11.06.2024 |
| 2022 | 465 365 € | −480 € | 91 316 € | €130k | 2 | 06.06.2023 |
| 2021 | 403 398 € | 37 313 € | 124 308 € | €177k | 2 | 30.06.2022 |
| 2020 | 216 400 € | 30 546 € | 86 813 € | €93k | 2 | 05.05.2021 |
| 2019 | 250 750 € | 1001 € | 56 267 € | €73k | 2 | 23.02.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 37 508 € | 2592 € | 1316 € | 2 |
| 2025 | 177 822 € | 17 763 € | 5399 € | 1 |
| 2024 | 191 529 € | 13 116 € | 4245 € | 1 |
| 2023 | 581 521 € | 26 222 € | 3442 € | 1 |
| 2022 | 417 852 € | 27 529 € | 2853 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €38k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €39k | €59k | €35k | €45k |
| Riigimaksud 2025 | €7k | €4k | €4k | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €48k | €36k | €53k | €55k |
| Riigimaksud 2024 | €6k | €2k | €2k | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | 894 € | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €158k | €153k | €186k | €85k |
| Riigimaksud 2023 | €8k | €7k | €8k | €4k |
| Tööjõumaksud 2023 | 755 € | 813 € | 813 € | €1k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €83k | €97k | €92k | €145k |
| Riigimaksud 2022 | €20k | 0 € | €5k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | 482 € | 782 € | 793 € | 796 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (14)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10156848 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10156848 / 6 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 9 sündmust
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10156848 / 5 · Olek: Jõustunud
16.09.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
16.09.2011
Muutmiskanne
Ä 10156848 / 4 · Olek: Jõustunud
13.09.2011
Ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
13.09.2011
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 2
13.09.2011
Ümberkujundamiskanne
Ä 10156848 / 2 · Olek: Jõustunud
13.09.2011
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 10156848 / 3 · Olek: Jõustunud
03.06.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
03.06.2011
Esmakanne
Ä 10156848 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Eik ValmaJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet