Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 09.06.2011Äriregister
- Aadress
- Annuse/1, Vea küla, Peipsiääre vald, 49422 Tartu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5067625Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 02101 — Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusaladÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101455952MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 10 500,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 18 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 18 h tagasiAnnuse OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 4 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€496kviimane
€500k€250k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€281kviimane
€500k0 €€-500k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 496 143 € | 281 420 € | 1 084 842 € | €2.5m | 0 | 30.06.2025 |
| 2023 | 228 158 € | −189 591 € | 803 422 € | €2.4m | 0 | 30.06.2024 |
| 2022 | 300 146 € | −235 427 € | 993 013 € | €2.4m | 0 | 21.04.2023 |
| 2021 | 67 089 € | −3325 € | −1042 € | €1.6m | 0 | 30.06.2022 |
| 2020 | 57 071 € | −11 065 € | 2283 € | €1.3m | 0 | 30.06.2021 |
| 2019 | 54 036 € | −6574 € | 13 348 € | €1.3m | 0 | 21.01.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 25 474 € | 4709 € | 0 € | — |
| 2025 | 385 204 € | 53 537 € | 0 € | — |
| 2024 | 463 392 € | 64 318 € | 0 € | — |
| 2023 | 225 450 € | 29 577 € | 0 € | — |
| 2022 | 347 181 € | 65 147 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €25k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €109k | €155k | €67k | €54k |
| Riigimaksud 2025 | €19k | €17k | €10k | €7k |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €55k | €118k | €134k | €156k |
| Riigimaksud 2024 | €10k | €19k | €20k | €15k |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €58k | €55k | €56k | €57k |
| Riigimaksud 2023 | €13k | €3k | €3k | €11k |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €112k | €63k | €57k | €116k |
| Riigimaksud 2022 | €18k | €15k | €7k | €25k |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu
viimased 2 aastat · MTA + ÄR + MTR + Riigihanked2025
- 30.06.2025Esitati 2024. aasta aruanneKäive 496 143 €
2024
- 30.06.2024Esitati 2023. aasta aruanneKäive 228 158 €
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Ivo ValterJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Katrin ValterJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50% · 1 muu ettevõte
Katrin ValterTegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet