Üldandmed
Äriregister · 6 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.07.2011Äriregister
- Aadress
- Siidisaba tn 10-15ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5287890Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 73111 — Reklaamiagentuuride tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101464532MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 6 h tagasiAsutajad
Äriregister · 6 h tagasiOsanikud
Äriregister · 6 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 6 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 212 273 € | 11 441 € | 269 839 € | €576k | 1 | 30.10.2025 |
| 2023 | 188 523 € | 63 799 € | 260 276 € | €316k | 1 | 30.10.2024 |
| 2022 | 242 004 € | 55 104 € | 196 477 € | €251k | 1 | 29.10.2023 |
| 2021 | 246 512 € | 17 629 € | 141 373 € | €193k | 1 | 31.10.2022 |
| 2020 | 196 939 € | 10 247 € | 125 916 € | €155k | 1 | 01.11.2021 |
| 2019 | 145 481 € | −3082 € | 120 235 € | €139k | 1 | 01.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 51 085 € | 5414 € | 2458 € | 1 |
| 2025 | 217 288 € | 27 653 € | 9283 € | 1 |
| 2024 | 239 380 € | 24 703 € | 10 921 € | 1 |
| 2023 | 274 838 € | 35 858 € | 11 857 € | 2 |
| 2022 | 244 886 € | 21 041 € | 8835 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €51k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €52k | €55k | €52k | €59k |
| Riigimaksud 2025 | €6k | €5k | €8k | €8k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €46k | €80k | €54k | €59k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €11k | €3k | €7k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €3k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €60k | €74k | €65k | €76k |
| Riigimaksud 2023 | €7k | €9k | €9k | €11k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €88k | €44k | €62k | €50k |
| Riigimaksud 2022 | €4k | €5k | €6k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €2k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10158206 / 8 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10158206 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10158206 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 11 sündmust
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
31.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10158206 / 5 · Olek: Jõustunud
31.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.03.2015
Muutmiskanne
Ä 10158206 / 4 · Olek: Jõustunud
03.03.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.01.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10158206 / 3 · Olek: Jõustunud
02.01.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
26.11.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10158206 / 2 · Olek: Jõustunud
26.11.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
18.07.2011
Esmakanne
Ä 10158206 · Olek: Jõustunud
18.07.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Margus LaurJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte