Üldandmed
Äriregister · 22 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 10.08.2011Äriregister
- Aadress
- Tähe põik 2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5088366Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 02401 — Metsamajandust abistavad tegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101470788MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 22 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 22 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 22 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 22 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 22 h tagasiSarles OÜ on osanik või juhtorganis veel 3 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 6 199 239 € | −343 825 € | 1 104 037 € | €3.2m | 12 | 22.07.2025 |
| 2023AUD | 5 962 997 € | 217 596 € | 1 477 862 € | €3.6m | 13 | 26.07.2024 |
| 2022AUD | 7 281 120 € | 699 870 € | 1 260 266 € | €3.1m | 12 | 27.09.2023 |
| 2021AUD | 3 264 121 € | 117 081 € | 560 396 € | €1.9m | 10 | 02.08.2022 |
| 2020AUD | 2 443 275 € | 127 165 € | 443 315 € | €1.4m | 8 | 17.09.2021 |
| 2019AUD | 2 739 614 € | 101 311 € | 316 150 € | €1.2m | 8 | 13.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1 595 209 € | 92 047 € | 25 245 € | 8 |
| 2025 | 4 342 243 € | 436 015 € | 134 630 € | 8 |
| 2024 | 6 701 359 € | 205 069 € | 175 839 € | 12 |
| 2023 | 6 852 068 € | 418 773 € | 158 960 € | 13 |
| 2022 | 6 446 964 € | 189 925 € | 103 526 € | 12 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €1.6m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €92k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €25k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 8 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1.7m | €1.2m | €311k | €1.0m |
| Riigimaksud 2025 | €186k | €129k | €56k | €64k |
| Tööjõumaksud 2025 | €40k | €40k | €29k | €26k |
| Töötajaid 2025 | 12 | 12 | 9 | 8 |
| Käive 2024 | €2.9m | €1.4m | €836k | €1.5m |
| Riigimaksud 2024 | €41k | €90k | 0 € | €74k |
| Tööjõumaksud 2024 | €52k | €45k | €39k | €40k |
| Töötajaid 2024 | 13 | 12 | 12 | 12 |
| Käive 2023 | €3.2m | €1.5m | €635k | €1.6m |
| Riigimaksud 2023 | €354k | €64k | 0 € | 760 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €37k | €39k | €38k | €45k |
| Töötajaid 2023 | 13 | 12 | 12 | 13 |
| Käive 2022 | €1.3m | €1.7m | €1.7m | €1.8m |
| Riigimaksud 2022 | €62k | €65k | €63k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €24k | €27k | €26k | €27k |
| Töötajaid 2022 | 10 | 10 | 10 | 12 |
Tegevusload (10)
Majandustegevuse register · 21 h tagasiÜhenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK080996alates 28.07.2025 – 31.12.2030
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK080997alates 28.07.2025 – 31.12.2030
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK080998alates 28.07.2025 – 31.12.2030
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK080999alates 28.07.2025 – 29.09.2031
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK081000alates 28.07.2025 – 29.09.2031
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK081001alates 28.07.2025 – 29.09.2031
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK081002alates 28.07.2025 – 29.09.2031
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK081003alates 28.07.2025 – 29.09.2031
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK081004alates 28.07.2025 – 29.09.2031
Ajalugu (11)
Äriregister kanded09.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20057056 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
06.05.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.05.2024
Muutmiskanne
Ä 20057056 / 5 · Olek: Jõustunud
02.09.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.09.2022
Muutmiskanne
Ä 20057056 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 6 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20057056 / 3 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20057056 / 2 · Olek: Jõustunud
10.08.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
10.08.2011
Esmakanne
Ä 20057056 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 14 ettevõttes.
Omanikukonto: ANTI LEHISTEJuhatuse liige, Osanik 67%, Tegelik kasusaaja · 10 muud ettevõtet
AMC Varahaldus OÜ
Asutaja
Atnet Invest OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
Green Carbon OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 27%Juhatuse liige
Lesaar OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 40%Juhatuse liige
Loo Haljastus OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Osaühing MGS Energia
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Ropka Kinnisvara OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
RS Energy OÜ
Tegelik kasusaaja
Saurusservis OÜ
Tegelik kasusaaja
Stekkor Veod OÜ
Tegelik kasusaaja
Omanikukonto: SVEN JAHUJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet