Üldandmed
Äriregister · 41 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 11.08.2011Äriregister
- Aadress
- Lehise-6ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5045266Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01111 — Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101471839MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 41 min tagasiAsutajad
Äriregister · 41 min tagasiOsanikud
Äriregister · 41 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 41 min tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 41 min tagasiOssi Põld OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 202 646 € | −37 915 € | 385 474 € | €1.2m | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 156 421 € | 1602 € | 423 389 € | €1.1m | 1 | 01.07.2024 |
| 2022 | 387 046 € | 128 300 € | 421 787 € | €965k | 1 | 20.03.2023 |
| 2021 | 224 216 € | 26 852 € | 293 487 € | €883k | 1 | 29.06.2022 |
| 2020 | 178 567 € | 16 887 € | 266 635 € | €664k | 1 | 30.06.2021 |
| 2019 | 241 356 € | 4172 € | 249 748 € | €677k | 1 | 29.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 23 667 € | 6982 € | 2619 € | 2 |
| 2025 | 135 130 € | 13 443 € | 9640 € | 2 |
| 2024 | 205 212 € | 18 558 € | 9680 € | 2 |
| 2023 | 150 987 € | 19 974 € | 9680 € | 2 |
| 2022 | 402 813 € | 55 932 € | 9513 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €24k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €23k | €19k | €23k | €70k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | 0 € | €4k | €8k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €47k | €39k | €25k | €94k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | €2k | €3k | €14k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €3k | 0 € | €112k | €36k |
| Riigimaksud 2023 | €3k | 0 € | €12k | €5k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €20k | €9k | €88k | €286k |
| Riigimaksud 2022 | €5k | 0 € | €7k | €44k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Kommertspandid (1 · €60k)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
60 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 22.02.2023 · kehtiv
Kinnistud (15 · 131,28 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 14 h tagasiOssi, Hänike küla, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%76701:001:0325#4535150
27,05 ha
Kinnistusraamatust →Saarepõllu, Alakülä, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%91701:001:0848#16539750
21,47 ha
Kinnistusraamatust →Järvenuka, Sõmerpalu küla, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%76702:002:0217#3080841
9,60 ha
Kinnistusraamatust →Põllu, Alakülä, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%76701:002:0018#1632341
9,54 ha
Kinnistusraamatust →Hooghänna, Haamaste küla, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%76701:001:0144#3039841
9,04 ha
Kinnistusraamatust →Näita ülejäänud (10)
Neuhofipõllu, Mustja küla, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%76701:001:0319#11228650
8,98 ha
Kinnistusraamatust →Jaani, Lilli-Anne küla, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%76701:002:0191#3169441
8,28 ha
Kinnistusraamatust →Tiisleri, Sõmerpalu küla, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%76702:002:0105#2247341
7,06 ha
Kinnistusraamatust →Sõõroja, Sõmerpalu küla, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%76702:002:0700#3546250
6,11 ha
Kinnistusraamatust →Ossipõllu, Sõmerpalu küla, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%91701:001:2156#19970350
4,70 ha
Kinnistusraamatust →Ristikupõllu, Mustja küla, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%76701:001:0316#11228750
4,70 ha
Kinnistusraamatust →Looduspõllu, Koigera küla, Kanepi vald, Põlva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%28501:001:0265#2743238
4,32 ha
Kinnistusraamatust →Põlluaasa, Alakülä, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%91701:001:0205#11309050
4,13 ha
Kinnistusraamatust →Põllu tn 5a, Sõmerpalu alevik, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%76701:001:0373#6955050
3,65 ha
Kinnistusraamatust →Muuga, Varese küla, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%76701:002:0156#3060941
2,65 ha
Kinnistusraamatust →Toetused (9 · €124k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
29 666 €
PRIAEU/EAFRD2024
11 493 €
9160 €
PRIAEU/EAFRD2024
3010 €
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
1100 €
Näita ülejäänud (3)
PRIAEU/EAFRD2023
36 023 €
PRIAEU/EAFRD2023
16 416 €
PRIAEU/EAFRD2023
14 396 €
Ajalugu (19)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20057067 / 9 · Olek: Jõustunud
22.02.2023
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
22.02.2023
Kommertspandi avamiskanne
K 20057067 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 14 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20057067 / 7 · Olek: Jõustunud
21.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
21.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20057067 / 6 · Olek: Jõustunud
18.04.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.04.2017
Muutmiskanne
Ä 20057067 / 5 · Olek: Jõustunud
29.11.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
29.11.2016
Muutmiskanne
Ä 20057067 / 4 · Olek: Jõustunud
28.04.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
28.04.2014
Muutmiskanne
Ä 20057067 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
28.04.2014
Muutmiskanne
Ä 20057067 / 3 · Olek: Jõustunud
31.05.2013
Muutmiskanne
Ä 20057067 / 2 · Olek: Jõustunud
29.04.2013
Muutmiskanne
Ä 20057067 / M1 · Olek: Jõustunud
11.08.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
11.08.2011
Esmakanne
Ä 20057067 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Janek PaulusJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet