Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.08.2011Äriregister
- Aadress
- Kassi tn 10ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.glamlac.comÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5074848Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 20421 — Parfüümide ja tualetitarvete tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101476834MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 15 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 23 h tagasi glamlac.com4 tehnoloogiat tuvastatud
UI raamistik
BootstrapTailwind CSS
JavaScript-teek
jQuery
Veebiserver
Apache
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 3 358 641 € | 749 285 € | 1 719 627 € | €2.2m | 18 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 2 546 710 € | 821 017 € | 1 807 402 € | €2.2m | 16 | 18.07.2024 |
| 2022AUD | 2 507 386 € | 814 130 € | 1 610 208 € | €1.9m | 14 | 29.06.2023 |
| 2021AUD | 2 003 470 € | 811 956 € | 1 196 078 € | €1.5m | 10 | 31.08.2022 |
| 2020 | 1 527 940 € | 591 937 € | 793 630 € | €1.1m | 8 | 28.07.2021 |
| 2019 | 1 013 674 € | 223 237 € | 396 653 € | €612k | 9 | 01.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 824 085 € | 67 400 € | 69 816 € | 24 |
| 2025 | 3 240 471 € | 308 658 € | 261 595 € | 22 |
| 2024 | 3 346 255 € | 292 528 € | 229 450 € | 20 |
| 2023 | 2 626 416 € | 328 695 € | 208 572 € | 18 |
| 2022 | 2 433 850 € | 281 889 € | 155 185 € | 17 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €824k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €67k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €70k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 24 | — | — | — |
| Käive 2025 | €658k | €774k | €819k | €989k |
| Riigimaksud 2025 | €169k | €17k | €59k | €63k |
| Tööjõumaksud 2025 | €75k | €59k | €62k | €65k |
| Töötajaid 2025 | 21 | 21 | 22 | 22 |
| Käive 2024 | €693k | €798k | €985k | €871k |
| Riigimaksud 2024 | €43k | €84k | €87k | €78k |
| Tööjõumaksud 2024 | €45k | €59k | €63k | €62k |
| Töötajaid 2024 | 20 | 20 | 21 | 20 |
| Käive 2023 | €615k | €641k | €639k | €732k |
| Riigimaksud 2023 | €53k | €140k | €39k | €96k |
| Tööjõumaksud 2023 | €54k | €66k | €41k | €47k |
| Töötajaid 2023 | 17 | 17 | 18 | 18 |
| Käive 2022 | €532k | €636k | €631k | €635k |
| Riigimaksud 2022 | €85k | €27k | €35k | €135k |
| Tööjõumaksud 2022 | €36k | €29k | €37k | €53k |
| Töötajaid 2022 | 13 | 17 | 17 | 17 |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded09.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10159258 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10159258 / 8 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
30.10.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10159258 / 7 · Olek: Jõustunud
30.10.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 12 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10159258 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10159258 / 5 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
12.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10159258 / 4 · Olek: Jõustunud
12.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
21.01.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10159258 / 3 · Olek: Jõustunud
21.01.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
12.08.2014
Muutmiskanne
Ä 10159258 / 2 · Olek: Jõustunud
12.08.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
19.08.2011
Esmakanne
Ä 10159258 · Olek: Jõustunud
19.08.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Veronika KookmaaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Angelika MaalmannJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet