Üldandmed
Äriregister · 22 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 31.08.2011Äriregister
- Aadress
- Kullerkupu tn 8ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43221 — Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101518271MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 22 h tagasiOsanikud
Äriregister · 22 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 22 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 298 547 € | 27 761 € | 30 930 € | €131k | 4 | 29.06.2025 |
| 2023 | 325 837 € | −22 642 € | 3169 € | €104k | 4 | 23.08.2024 |
| 2022 | 268 365 € | −47 950 € | 24 092 € | €105k | 4 | 29.06.2023 |
| 2021 | 205 904 € | 27 550 € | 71 762 € | €131k | 2 | 17.04.2022 |
| 2020 | 188 125 € | −10 968 € | 44 212 € | €82k | 3 | 29.10.2021 |
| 2019 | 207 276 € | 31 289 € | 55 180 € | €104k | 2 | 13.06.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 21 626 € | 11 584 € | 5256 € | 3 |
| 2025 | 235 911 € | 42 360 € | 27 795 € | 3 |
| 2024 | 288 096 € | 50 916 € | 26 133 € | 4 |
| 2023 | 341 908 € | 48 690 € | 26 916 € | 4 |
| 2022 | 279 527 € | 37 146 € | 22 874 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €22k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €51k | €59k | €51k | €76k |
| Riigimaksud 2025 | €11k | €13k | €9k | €9k |
| Tööjõumaksud 2025 | €9k | €7k | €6k | €5k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €65k | €75k | €61k | €87k |
| Riigimaksud 2024 | €16k | €13k | €8k | €14k |
| Tööjõumaksud 2024 | €10k | €6k | €6k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €75k | €98k | €75k | €94k |
| Riigimaksud 2023 | €13k | €13k | €14k | €9k |
| Tööjõumaksud 2023 | €7k | €6k | €8k | €6k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €92k | €86k | €41k | €61k |
| Riigimaksud 2022 | €12k | €12k | €6k | €8k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €6k | €4k | €7k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 4 | 4 |
Ajalugu (19)
Äriregister kanded14.08.2024
Aruandetrahvimäärus
Ä 30048142 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
09.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30048142 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30048142 / 4 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.05.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30048142 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 14 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30048142 / 3 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30048142 / 2 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30048142 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
10.02.2012
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 10159613 / 4 · Olek: Jõustunud
10.02.2012
Ümberkujundamiskanne
Ä 10159613 / 3 · Olek: Jõustunud
10.02.2012
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
10.02.2012
Ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
30.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10159613 / 2 · Olek: Jõustunud
30.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
31.08.2011
Esmakanne
Ä 10159613 · Olek: Jõustunud
31.08.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Tarmo VirulaJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte