Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.09.2011Äriregister
- Aadress
- Irusilla tn 2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43351 — Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101662978MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 106 058 € | −93 862 € | 2574 € | €80k | 4 | 09.12.2025 |
| 2023 | 275 076 € | −88 958 € | 96 436 € | €125k | 7 | 30.06.2024 |
| 2022 | 319 577 € | 49 979 € | 197 895 € | €248k | 5 | 26.04.2023 |
| 2021 | 154 573 € | −35 134 € | 147 916 € | €156k | 3 | 05.07.2022 |
| 2020 | 202 452 € | 2295 € | 183 050 € | €200k | 4 | 02.07.2021 |
| 2019 | 128 837 € | −38 464 € | 180 756 € | €194k | 3 | 22.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 44 725 € | 8062 € | 7310 € | 3 |
| 2025 | 185 483 € | 28 482 € | 16 628 € | 3 |
| 2024 | 143 709 € | 15 815 € | 20 535 € | 3 |
| 2023 | 347 183 € | 61 437 € | 27 038 € | 6 |
| 2022 | 256 412 € | 35 222 € | 19 628 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €45k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €12k | €7k | €80k | €87k |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | €2k | €13k | €13k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €3k | €3k | €8k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €78k | €19k | €35k | €12k |
| Riigimaksud 2024 | €16k | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €6k | €4k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €66k | €110k | €17k | €154k |
| Riigimaksud 2023 | €9k | €17k | €12k | €23k |
| Tööjõumaksud 2023 | €5k | €4k | €9k | €8k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 7 | 7 | 6 |
| Käive 2022 | €67k | €34k | €88k | €68k |
| Riigimaksud 2022 | €12k | €6k | 452 € | €17k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €6k | €3k | €7k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 5 | 6 | 5 |
Toetused (1 · €3k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
2971 €
Ajalugu (14)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10159848 / 7 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
31.08.2019
Muutmiskanne
Ä 10159848 / 6 · Olek: Jõustunud
31.08.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10159848 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 9 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10159848 / 4 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
28.11.2016
Muutmiskanne
Ä 10159848 / 3 · Olek: Jõustunud
28.11.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
23.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10159848 / 2 · Olek: Jõustunud
23.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
07.09.2011
Esmakanne
Ä 10159848 · Olek: Jõustunud
07.09.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Ilmar MuinasteJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet