Üldandmed
Äriregister · 22 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.09.2011Äriregister
- Aadress
- Raua tn 15b-2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41201 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 22 h tagasiAsutajad
Äriregister · 22 h tagasiOsanikud
Äriregister · 22 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 22 h tagasiAruanded (2)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 567 703 € | 63 883 € | 68 277 € | €1.6m | 12 | 30.06.2021 |
| 2019 | 700 408 € | −439 659 € | 4394 € | €1.4m | 20 | 27.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | — | — | — |
| 2025 | 0 € | 2037 € | 0 € | — |
| 2024 | 312 989 € | 56 172 € | 19 266 € | — |
| 2023 | 372 953 € | 38 154 € | 51 393 € | 3 |
| 2022 | 2 619 190 € | 161 361 € | 110 150 € | 14 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | €2k | 0 € | 0 € | — |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €285k | €13k | 978 € | €14k |
| Riigimaksud 2024 | €4k | €52k | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €15k | 452 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €25k | €350k | €-9k | €8k |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | €14k | €12k | €12k |
| Tööjõumaksud 2023 | €24k | €7k | €9k | €12k |
| Töötajaid 2023 | 13 | 12 | 7 | 3 |
| Käive 2022 | €725k | €1.0m | €682k | €182k |
| Riigimaksud 2022 | €59k | €54k | €48k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €22k | €28k | €33k | €27k |
| Töötajaid 2022 | 21 | 18 | 18 | 14 |
Tegevusload (3)
Majandustegevuse register · 21 h tagasiAjalugu (30)
Äriregister kanded08.05.2026
Aruandetrahvimäärus
Ä 20057492 / M10 · Olek: Allkirjastatud
11.03.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20057492 / M9 · Olek: Jõustunud
24.03.2025
Aruandetrahvimäärus
Ä 20057492 / M8 · Olek: Jõustunud
13.02.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20057492 / M7 · Olek: Jõustunud
02.09.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20057492 / M6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 25 sündmust
09.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20057492 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
05.02.2024
Korduv aruandetrahvimäärus
Ä 20057492 / M4 · Olek: Jõustunud
20.11.2023
Muutmiskanne
Ä 20057492 / 10 · Olek: Jõustunud
20.11.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
11.11.2023
Aruandetrahvimäärus
Ä 20057492 / M3 · Olek: Jõustunud
30.10.2023
Muutmiskanne
Ä 20057492 / 9 · Olek: Jõustunud
30.10.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
06.10.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20057492 / M2 · Olek: Jõustunud
03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20057492 / 8 · Olek: Jõustunud
03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
30.06.2018
Muutmiskanne
Ä 20057492 / 7 · Olek: Jõustunud
30.06.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20057492 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20057492 / 5 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20057492 / 4 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
14.12.2015
Muutmiskanne
Ä 20057492 / 3 · Olek: Jõustunud
14.12.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 3
04.09.2012
Muutmiskanne
Ä 20057492 / M1 · Olek: Jõustunud
04.09.2012
Muutmiskanne
Ä 20057492 / 2 · Olek: Jõustunud
04.09.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
19.09.2011
Esmakanne
Ä 20057492 · Olek: Jõustunud
19.09.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Margus KibalJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet