Üldandmed
Äriregister · 1 p tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.09.2011Äriregister
- Aadress
- Vaba tn 6, Haapsalu linn, Haapsalu linn, 90502 Lääne maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5055874Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 86211 — ÜldarstiabiÄriregister · MTA
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 1 p tagasiAsutajad
Äriregister · 1 p tagasiOsanikud
Äriregister · 1 p tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 1 p tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 4 päeva tagasiKäive · 2019–2025
€469kviimane
€500k€250k0
201920222025
Puhaskasum · 2019–2025
€97kviimane
€200k€100k−1 €
201920222025
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 469 276 € | 96 832 € | 144 447 € | €169k | 4 | 13.02.2026 |
| 2024 | 455 934 € | 124 417 € | 187 615 € | €220k | 4 | 02.04.2025 |
| 2023 | 415 343 € | 122 791 € | 163 198 € | €196k | 4 | 20.03.2024 |
| 2022 | 334 990 € | 100 799 € | 135 407 € | €157k | 3 | 14.03.2023 |
| 2021 | 305 359 € | 99 400 € | 124 607 € | €147k | 3 | 08.06.2022 |
| 2020 | 273 263 € | 90 498 € | 115 207 € | €133k | 3 | 10.03.2021 |
| 2019 | 257 035 € | 84 829 € | 108 709 € | €126k | 3 | 18.02.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 39 466 € | 18 204 € | 6 |
| 2025 | — | 113 514 € | 79 411 € | 6 |
| 2024 | — | 90 722 € | 78 792 € | 6 |
| 2023 | — | 78 928 € | 67 143 € | 6 |
| 2022 | — | 67 115 € | 54 821 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €39k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €18k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €34k | €32k | €31k | €17k |
| Tööjõumaksud 2025 | €21k | €19k | €21k | €19k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €41k | €16k | €17k | €16k |
| Tööjõumaksud 2024 | €26k | €18k | €19k | €17k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €29k | €20k | €16k | €15k |
| Tööjõumaksud 2023 | €17k | €17k | €17k | €16k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €11k | €32k | €12k | €12k |
| Tööjõumaksud 2022 | €12k | €17k | €12k | €13k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 5 | 5 |
Tegevusload (1)
MEDRE · 22 h tagasiÜldarstiabiMEDRE
1 asukohta1 teenustalates 29.01.2020
perearstiabi osutamine perearsti nimistu alusel
Ajalugu
viimased 2 aastat · MTA + ÄR + MTR + Riigihanked2026
- 13.02.2026Esitati 2025. aasta aruanneKäive 469 276 €
2025
- 02.04.2025Esitati 2024. aasta aruanneKäive 455 934 €
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Andri MerilooJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet