Üldandmed
Äriregister · 12 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.10.2011Äriregister
- Aadress
- Poordi tn 1, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10156 Harju maakondADS / Äriregister
- Veebileht
- www.stabilroad.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5048088Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 9609 — Muu mujal liigitamata teenindusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102286900MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 12 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 12 h tagasiOsanikud
Äriregister · 12 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 12 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasiDomeenid (1)
www.stabilroad.ee
Äriregister
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
0 €viimane
€200k€100k−1 €
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-38kviimane
€200k€75k€-50k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 € | −38 335 € | 26 171 € | €58k | 0 | 30.06.2025 |
| 2023 | 110 863 € | 45 879 € | 149 506 € | €150k | 0 | 01.06.2024 |
| 2022 | 1000 € | −38 337 € | 103 626 € | €114k | 0 | 26.06.2023 |
| 2021 | 108 000 € | 103 456 € | 141 964 € | €142k | 0 | 30.06.2022 |
| 2020 | 0 € | −764 € | 38 507 € | €39k | 0 | 30.06.2021 |
| 2019 | 40 000 € | 36 772 € | 39 272 € | €39k | 0 | 22.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 11 € | — | — | — |
| 2025 | 60 055 € | — | — | — |
| 2024 | 800 € | 21 250 € | 0 € | — |
| 2023 | 111 014 € | — | — | — |
| 2022 | 54 261 € | — | — | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 11 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | 0 € | €60k | 55 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2025 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | 800 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2024 | €21k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €3k | 0 € | €108k | 0 € |
| Riigimaksud 2023 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2023 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | 11 € | €54k | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2022 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2022 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (19)
Äriregister kanded03.02.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10160868 / 9 · Olek: Jõustunud
03.02.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 9
03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10160868 / 8 · Olek: Jõustunud
03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
21.11.2019
Muutmiskanne
Ä 10160868 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 14 sündmust
21.11.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 7
18.11.2019
Korraldav määrus
Ä 10160868 / M1 · Olek: Jõustunud
31.07.2018
Muutmiskanne
Ä 10160868 / 6 · Olek: Jõustunud
31.07.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10160868 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10160868 / 4 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
31.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10160868 / 3 · Olek: Jõustunud
31.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
31.07.2014
Muutmiskanne
Ä 10160868 / 2 · Olek: Jõustunud
31.07.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
04.10.2011
Esmakanne
Ä 10160868 · Olek: Jõustunud
04.10.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 12 ettevõttes.
Kaido RandaluJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 6 muud ettevõtet
Jan VistisenAsutaja · 6 muud ettevõtet
Cigars & Spirits OÜ
Osanik 50%Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaaja
Clam Broth OÜ
Juhatuse liigeOsanik 90%Tegelik kasusaaja
EUROPEAN CENTER FOR GDPR CERTIFICATION OÜ
Juhatuse liigeAsutajaOsanik 100%
FUSION SPIRITS OÜ
Juhatuse liigeAsutajaOsanik 100%
Luxury Cigars OÜ
Juhatuse liigeAsutajaOsanik 100%
Royal Danish Factor OÜ
Juhatuse liigeAsutajaOsanik 100%