Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.10.2011Äriregister
- Aadress
- Kandle tn 7-2, Nõmme linnaosa, Tallinn, 10920 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5651102Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 25621 — Lukkude ja hingede tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102060058MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 208 264 € | 28 576 € | 358 425 € | €475k | 2 | 08.07.2025 |
| 2023 | 247 142 € | 49 803 € | 329 849 € | €444k | 2 | 16.09.2024 |
| 2022 | 311 781 € | 1800 € | 280 046 € | €396k | 2 | 07.07.2023 |
| 2021 | 185 924 € | 35 126 € | 278 246 € | €400k | 2 | 30.01.2023 |
| 2020 | 272 920 € | 73 963 € | 243 120 € | €362k | 2 | 15.12.2021 |
| 2019 | 273 646 € | 123 598 € | 169 157 € | €297k | 2 | 06.04.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 27 618 € | 7907 € | 4266 € | 2 |
| 2025 | 275 262 € | 61 455 € | 18 629 € | 2 |
| 2024 | 246 528 € | 55 020 € | 18 120 € | 2 |
| 2023 | 253 043 € | 51 587 € | 18 202 € | 2 |
| 2022 | 399 701 € | 59 400 € | 18 045 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €28k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €58k | €80k | €90k | €47k |
| Riigimaksud 2025 | €11k | €17k | €22k | €12k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €47k | €43k | €57k | €99k |
| Riigimaksud 2024 | €12k | €11k | €13k | €19k |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €34k | €66k | €102k | €52k |
| Riigimaksud 2023 | €8k | €13k | €18k | €12k |
| Tööjõumaksud 2023 | €5k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €168k | €98k | €38k | €96k |
| Riigimaksud 2022 | €24k | €14k | €7k | €14k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €4k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (14)
Äriregister kanded05.09.2024
Korraldav määrus
Ä 10161374 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
09.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10161374 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10161374 / 6 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10161374 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 9 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10161374 / 4 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10161374 / 3 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
02.03.2012
Muutmiskanne
Ä 10161374 / 2 · Olek: Jõustunud
02.03.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
18.10.2011
Esmakanne
Ä 10161374 · Olek: Jõustunud
18.10.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Rainer TalvingJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet