Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.10.2011Äriregister
- Aadress
- Turu tn 10ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5212964Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101492410MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 21 h tagasiAsutajad
Äriregister · 21 h tagasiOsanikud
Äriregister · 21 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 21 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 21 h tagasiRimark OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 372 723 € | 2138 € | 95 148 € | €244k | 3 | 30.06.2025 |
| 2023 | 482 072 € | 9907 € | 93 010 € | €136k | 2 | 30.06.2024 |
| 2022 | 464 528 € | 33 140 € | 83 103 € | €102k | 2 | 12.06.2023 |
| 2021 | 400 366 € | 25 793 € | 49 963 € | €62k | 2 | 01.07.2022 |
| 2020 | 222 357 € | 16 604 € | 24 170 € | €40k | 2 | 23.06.2021 |
| 2019 | 203 645 € | 2395 € | 7567 € | €45k | 2 | 16.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 86 321 € | 12 389 € | 5322 € | 1 |
| 2025 | 572 953 € | 80 995 € | 35 211 € | 6 |
| 2024 | 366 726 € | 41 656 € | 26 222 € | 5 |
| 2023 | 567 566 € | 17 555 € | 13 221 € | 5 |
| 2022 | 427 312 € | 34 008 € | 20 012 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €86k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €78k | €141k | €170k | €183k |
| Riigimaksud 2025 | €16k | €22k | €19k | €23k |
| Tööjõumaksud 2025 | €7k | €9k | €11k | €9k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2024 | €43k | €100k | €108k | €116k |
| Riigimaksud 2024 | €9k | €16k | €17k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | €6k | €6k | €7k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2023 | €109k | €121k | €165k | €172k |
| Riigimaksud 2023 | €6k | €6k | 0 € | €6k |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | €3k | €3k | €6k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 3 | 4 | 5 |
| Käive 2022 | €123k | €133k | €68k | €104k |
| Riigimaksud 2022 | €9k | €12k | €6k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €6k | €6k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 6 | 4 | 3 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 21 h tagasiRiigihanked (1 · €132k)
Riigihangete register · 17 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 10.07.2025 | Kehra Spordihoone renoveerimine (korduv) | Anija Vallavalitsus | 131 699 € |
Ajalugu (13)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10161622 / 6 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
23.07.2019
Muutmiskanne
Ä 10161622 / 5 · Olek: Jõustunud
23.07.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10161622 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 8 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10161622 / 3 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
02.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10161622 / 2 · Olek: Jõustunud
02.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
27.10.2011
Esmakanne
Ä 10161622 · Olek: Jõustunud
27.10.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
25.10.2011
Esmakanne
Ä 10161622 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Marko KaaloJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte