Üldandmed
Äriregister · 10 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 09.11.2011Äriregister
- Aadress
- Nõlva tee 9, Uhti küla, Kambja vald, 61712 Tartu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 53400919Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01111 — Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101497282MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 10 h tagasiAsutajad
Äriregister · 10 h tagasiOsanikud
Äriregister · 10 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 10 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€382kviimane
€500k€250k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€66kviimane
€500k€225k€-50k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 381 503 € | 65 791 € | 835 889 € | €1.1m | 2 | 02.06.2025 |
| 2023 | 358 539 € | −47 436 € | 785 597 € | €945k | 1 | 10.06.2024 |
| 2022 | 186 839 € | 254 082 € | 839 534 € | €944k | 1 | 16.05.2023 |
| 2021 | 353 241 € | 91 014 € | 593 952 € | €722k | 1 | 16.09.2022 |
| 2020 | 294 210 € | 95 949 € | 504 937 € | €671k | 1 | 07.06.2021 |
| 2019 | 279 242 € | 36 944 € | 414 988 € | €570k | 0 | 01.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 87 380 € | 11 911 € | 6561 € | 2 |
| 2025 | 348 259 € | 46 931 € | 20 244 € | 2 |
| 2024 | 477 211 € | 19 210 € | 16 159 € | 2 |
| 2023 | 301 359 € | 47 743 € | 11 971 € | 2 |
| 2022 | 181 723 € | 19 733 € | 8973 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €87k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €169k | €25k | €74k | €81k |
| Riigimaksud 2025 | €40k | 0 € | 0 € | €6k |
| Tööjõumaksud 2025 | €7k | €5k | €6k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 1 | 2 |
| Käive 2024 | €95k | €243k | €57k | €82k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | €19k | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €3k | €4k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 3 | 2 |
| Käive 2023 | €53k | €195k | €34k | €19k |
| Riigimaksud 2023 | €6k | €32k | €4k | €6k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €2k | €2k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €15k | €7k | €65k | €94k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | 0 € | €1k | €15k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €1k | €2k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Toetused (9 · €119k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaPRIAEU/EAFRD2024
27 360 €
PRIAEU/EAFRD2024
13 377 €
PRIAEU/EAFRD2024
3454 €
PRIAEU/EAFRD2024
3010 €
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
387 €
Näita ülejäänud (3)
PRIAEU/EAFRD2023
36 685 €
PRIAEU/EAFRD2023
16 718 €
PRIAEU/EAFRD2023
14 864 €
Ajalugu (15)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20058081 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20058081 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20058081 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 10 sündmust
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20058081 / 4 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
23.12.2016
Muutmiskanne
Ä 20058081 / 3 · Olek: Jõustunud
23.12.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
21.01.2016
Muutmiskanne
Ä 20058081 / 2 · Olek: Jõustunud
21.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
13.01.2016
Muutmiskanne
Ä 20058081 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
09.11.2011
Esmakanne
Ä 20058081 · Olek: Jõustunud
09.11.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Kaino LoppJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet