Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 14.11.2011Äriregister
- Aadress
- Paadi tee 3, Haabneeme alevik, Viimsi vald, 74001 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.rlraamatupidamine.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5229191Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 69202 — Raamatupidamine, maksualane nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101833794MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 2 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 11 h tagasi rlraamatupidamine.ee4 tehnoloogiat tuvastatud
CDN
Cloudflare
JavaScript-teek
jQuery
Analüütika
Google Analytics
Muu
Open Graph
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 102 003 € | 2399 € | 34 942 € | €39k | 2 | 24.03.2026 |
| 2024 | 90 093 € | 3148 € | 33 188 € | €38k | 2 | 15.02.2025 |
| 2023 | 75 535 € | 1109 € | 30 040 € | €34k | 1 | 22.01.2024 |
| 2022 | 72 066 € | 565 € | 28 932 € | €34k | 1 | 21.02.2023 |
| 2021 | 64 552 € | 5742 € | 28 266 € | €34k | 1 | 13.04.2022 |
| 2020 | 52 208 € | 10 020 € | 22 524 € | €33k | 1 | 26.03.2021 |
| 2019 | 40 920 € | 2331 € | 12 505 € | €14k | 1 | 26.02.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 25 458 € | 10 903 € | 6269 € | 2 |
| 2025 | 104 945 € | 47 166 € | 29 806 € | 2 |
| 2024 | 92 340 € | 37 480 € | 22 809 € | 2 |
| 2023 | 86 299 € | 31 239 € | 20 195 € | 2 |
| 2022 | 73 752 € | 28 342 € | 17 855 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €25k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €25k | €27k | €28k | €25k |
| Riigimaksud 2025 | €11k | €12k | €13k | €12k |
| Tööjõumaksud 2025 | €7k | €8k | €8k | €7k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €23k | €23k | €23k | €23k |
| Riigimaksud 2024 | €9k | €10k | €9k | €9k |
| Tööjõumaksud 2024 | €6k | €6k | €5k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €20k | €26k | €20k | €20k |
| Riigimaksud 2023 | €7k | €7k | €9k | €8k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €5k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €16k | €18k | €20k | €20k |
| Riigimaksud 2022 | €6k | €7k | €8k | €8k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €4k | €4k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (18)
Äriregister kanded29.01.2025
Muutmiskanne
Ä 10162348 / 9 · Olek: Jõustunud
29.01.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10162348 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
05.07.2022
Muutmiskanne
Ä 10162348 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 13 sündmust
05.07.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10162348 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10162348 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10162348 / 4 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
23.01.2017
Muutmiskanne
Ä 10162348 / 3 · Olek: Jõustunud
23.01.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
20.04.2015
Muutmiskanne
Ä 10162348 / 2 · Olek: Jõustunud
20.04.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.11.2011
Esmakanne
Ä 10162348 · Olek: Jõustunud
14.11.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Rita JaansonJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet