Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 12.12.2011Äriregister
- Aadress
- Laki põik 2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 56667068 · +372 6617095Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 81211 — Hoonete üldpuhastusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101513234MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 15 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3 253 692 € | −276 799 € | 26 439 € | €550k | 14 | 18.06.2025 |
| 2023 | 2 980 397 € | 212 353 € | 187 666 € | €638k | 14 | 20.06.2024 |
| 2022 | 2 567 397 € | 10 156 € | 499 163 € | €799k | 20 | 10.07.2023 |
| 2021 | 1 881 873 € | 64 205 € | 489 007 € | €661k | 15 | 20.10.2022 |
| 2020 | 1 444 516 € | 395 191 € | 424 802 € | €636k | 7 | 20.01.2022 |
| 2019 | 1 401 518 € | −261 104 € | 29 611 € | €233k | 7 | 18.01.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 983 867 € | 115 090 € | 68 727 € | 13 |
| 2025 | 4 075 132 € | 512 262 € | 280 774 € | 15 |
| 2024 | 3 239 025 € | 514 012 € | 254 939 € | 16 |
| 2023 | 2 982 757 € | 504 677 € | 263 693 € | 14 |
| 2022 | 2 474 569 € | 358 535 € | 210 382 € | 21 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €984k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €115k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €69k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 13 | — | — | — |
| Käive 2025 | €944k | €1.0m | €1.0m | €1.1m |
| Riigimaksud 2025 | €129k | €109k | €114k | €161k |
| Tööjõumaksud 2025 | €70k | €65k | €73k | €72k |
| Töötajaid 2025 | 14 | 14 | 15 | 15 |
| Käive 2024 | €766k | €745k | €822k | €905k |
| Riigimaksud 2024 | €95k | €132k | €108k | €179k |
| Tööjõumaksud 2024 | €67k | €65k | €57k | €66k |
| Töötajaid 2024 | 13 | 13 | 14 | 16 |
| Käive 2023 | €820k | €699k | €753k | €711k |
| Riigimaksud 2023 | €155k | €104k | €113k | €134k |
| Tööjõumaksud 2023 | €61k | €70k | €76k | €56k |
| Töötajaid 2023 | 20 | 15 | 17 | 14 |
| Käive 2022 | €566k | €619k | €615k | €674k |
| Riigimaksud 2022 | €86k | €81k | €80k | €112k |
| Tööjõumaksud 2022 | €34k | €43k | €38k | €95k |
| Töötajaid 2022 | 19 | 20 | 27 | 21 |
Toetused (1 · €155k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikEISEttevõtete digipöörde toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2025
154 796 €
Riigihanked (1 · €54k)
Riigihangete register · 10 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 05.11.2024 | Kirna õppekeskuse sisekoristus | Kaitseliit | 54 000 € |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10163277 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
30.11.2018
Muutmiskanne
Ä 10163277 / 7 · Olek: Jõustunud
30.11.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
05.07.2018
Muutmiskanne
Ä 10163277 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 11 sündmust
05.07.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10163277 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10163277 / 4 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
15.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10163277 / 3 · Olek: Jõustunud
15.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.03.2015
Muutmiskanne
Ä 10163277 / 2 · Olek: Jõustunud
14.03.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
12.12.2011
Esmakanne
Ä 10163277 · Olek: Jõustunud
12.12.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Monica LobanovJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Kaido LuikJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet