Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.01.2012Äriregister
- Aadress
- Nõmme tee 3-14, Kristiine linnaosa, Tallinn, 11315 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5136174Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 9319 — Mujal liigitamata sporditegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101508223MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
- LEI
- 984500Q544BDCDI86713 · väljastatud 03.10.2022GLEIF
Juhtorgan (2)
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 2 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€85kviimane
€200k€100k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€15kviimane
€50k€25k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 84 781 € | 14 740 € | 172 322 € | €210k | 1 | 13.06.2025 |
| 2023 | 113 977 € | 36 863 € | 168 397 € | €241k | 0 | 28.05.2024 |
| 2022 | 68 693 € | 27 634 € | 131 302 € | €159k | 0 | 04.06.2023 |
| 2021 | 49 348 € | 43 437 € | 168 262 € | €204k | 0 | 17.06.2022 |
| 2020 | 50 870 € | 29 743 € | 123 320 € | €209k | 0 | 13.06.2021 |
| 2019 | 74 611 € | 21 252 € | 93 489 € | €117k | 0 | 01.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€50k€25k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 15 730 € | 2580 € | 702 € | 1 |
| 2025 | 60 606 € | 10 874 € | 2855 € | 1 |
| 2024 | 69 794 € | 12 224 € | 2532 € | 1 |
| 2023 | 68 024 € | 7177 € | 0 € | — |
| 2022 | 53 058 € | 6630 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €16k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 702 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €25k | €10k | €8k | €18k |
| Riigimaksud 2025 | €5k | 905 € | €1k | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | 749 € | 702 € | 702 € | 702 € |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €21k | €20k | €6k | €23k |
| Riigimaksud 2024 | €4k | €3k | €2k | €4k |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 844 € | 844 € | 844 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €17k | €23k | €7k | €21k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €2k | 897 € | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €12k | €18k | €6k | €17k |
| Riigimaksud 2022 | €1k | €3k | 833 € | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10163937 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
02.01.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10163937 / 9 · Olek: Jõustunud
02.01.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10163937 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 15 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10163937 / 7 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
27.09.2017
Muutmiskanne
Ä 10163937 / 6 · Olek: Jõustunud
27.09.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.09.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10163937 / 5 · Olek: Jõustunud
18.09.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
11.09.2015
Muutmiskanne
Ä 10163937 / 4 · Olek: Jõustunud
11.09.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 4
05.03.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10163937 / 3 · Olek: Jõustunud
05.03.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
23.12.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10163937 / 2 · Olek: Jõustunud
23.12.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
04.01.2012
Esmakanne
Ä 10163937 · Olek: Jõustunud
04.01.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Kristel JäätsJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 20%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Kristjan JäätsJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 80%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet