Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 01.02.2012Äriregister
- Aadress
- Ilvese tn 4ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5013059Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 93199 — Mujal liigitamata sporditegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101514042MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 15 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 36 825 € | 2378 € | 153 706 € | €159k | 1 | 09.06.2025 |
| 2023 | 334 511 € | −51 331 € | 151 328 € | €154k | 1 | 24.05.2024 |
| 2022 | 448 988 € | −33 756 € | 227 315 € | €241k | 2 | 15.05.2023 |
| 2021 | 1 194 524 € | 32 636 € | 285 727 € | €827k | 3 | 23.06.2022 |
| 2020 | 1 090 999 € | 95 619 € | 290 189 € | €417k | 3 | 26.02.2021 |
| 2019 | 235 385 € | 103 303 € | 231 841 € | €235k | 3 | 01.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 937 € | 367 € | 365 € | 1 |
| 2025 | 43 446 € | 15 118 € | 1453 € | 1 |
| 2024 | 23 266 € | 2939 € | 1802 € | 1 |
| 2023 | 700 335 € | 77 691 € | 2840 € | 1 |
| 2022 | 1 881 767 € | 79 355 € | 8310 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 937 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 367 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 365 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €37k | €3k | €2k | 540 € |
| Riigimaksud 2025 | €6k | 410 € | 360 € | €9k |
| Tööjõumaksud 2025 | 358 € | 365 € | 365 € | 365 € |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €6k | €5k | €5k | €8k |
| Riigimaksud 2024 | 994 € | 338 € | 522 € | €1k |
| Tööjõumaksud 2024 | 349 € | 343 € | 343 € | 767 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €93k | €7k | €306k | €295k |
| Riigimaksud 2023 | €13k | 342 € | €59k | €5k |
| Tööjõumaksud 2023 | 360 € | 360 € | 360 € | €2k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €1.4m | €305k | €144k | €9k |
| Riigimaksud 2022 | €68k | €6k | 653 € | €5k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €2k | 360 € | €2k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Riigihanked (7 · €998k)
Riigihangete register · 10 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 20.04.2023 | Konteiner-tüüpi külmutusseadme soetamine | Narva Paemurru Spordikool | 299 700 € |
| 13.12.2022 | Kasutatud jäähooldusmasina ostmine | Tartu Vallavalitsus | 32 900 € |
| 07.12.2022 | Väliliuvälja rajamine ja liuväljateenuse osutamine | Viimsi Vallavalitsus | 58 000 € |
| 09.06.2021 | Aruküla jääväljakule külmutusseadme (kompressori) hankimine ja paigaldamine | Raasiku Vallavalitsus | 174 000 € |
| 27.12.2021 | Tondiraba Spordikeskuse jääväljakute jäähooldusmasinate ostmine | Tondiraba Spordikeskus | 233 496 € |
Näita ülejäänud (2)
| 09.06.2021 | Aruküla jääväljakule külmutusseadme (kompressori) hankimine ja paigaldamine | Raasiku Vallavalitsus | 174 000 € |
| 08.11.2020 | Jääväljaku hooldusmasina soetamine Raasiku Valla Spordile | Raasiku Vallavalitsus | 25 800 € |
Ajalugu (12)
Äriregister kanded24.05.2024
Muutmiskanne
Ä 10165138 / 6 · Olek: Jõustunud
24.05.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10165138 / 5 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10165138 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 7 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10165138 / 3 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
15.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10165138 / 2 · Olek: Jõustunud
15.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
01.02.2012
Esmakanne
Ä 10165138 · Olek: Jõustunud
01.02.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Raul OjaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte